Informace o produktu

REXALINE 3D HYDRA-DOSE NUTRI - Hyperhydratační pleťový krém pro velmi suchou pleť

Extra hydratační omlazující krém. Skutečný omlazující balzám, který vyživuje i hydratuje.
Velmi suchá nebo oslabená pokožka je pokožkou, která „trpí“. Pocit napnutí, nepohody, snadné tvorby vrásek, citlivosti na vnější vlivy znamenají omezení ochranné funkce pokožky.
Přípravek Nutri-Complexe s přírodními oleji reaguje na velmi specifické požadavky velmi suché pokožky a doplňuje činnost komplexu Rexaline. Jde o skutečný koktejl látek obnovujících obsah lipidů v pokožce, který dokonale nahrazuje jejich nedostatek na povrchu epidermu. Pokožka je zklidněná, dokonale vyživená a získává zpět veškeré své pohodlí.
Nebývale silný omlazující účinek prokazují testy prováděné v nezávislých laboratořích.
REXALINE HYDRA-DOSE NUTRI+: Okamžitě, stačí první „shot“ kyseliny hyaluronové a dojde k nahrazení nedostatku vody na povrchu pokožky. Pokožka je opět naplněná vodou a jeví se vyhlazená a rozzářená.
Dlouhodobě přináší nový komplex Rexaline optimální hydrataci do všech úrovní epidermu. Pokožka je zjemněná, vyplněná a působí mladistvě a získává zpět své mládí.

Struktura: Tento vyživující, zklidňující a jemně parfémovaný krém je speciálně složen pro velmi suché nebo oslabené typy pokožky. Neobsahuje paraben.

Doporučené použití: Nanášejte ráno a večer na obličej a krk. Pro maximální účinnost používejte krém Rexaline Hydra-Dose Nutri+ souběžně se sérem Rexaline Hydra-Force.

Obsah: 50 ml