Informace o produktu

YVES SAINT LAURENT OR ROUGE CREME Pleťový krém proti vráskám

Ty nejnáročnější ženy si zaslouží něco výjimečného. Řada Or Rouge tvoří manifest moderní ženy s dokonalou pletí, která nemusí dělat kompromisy a žije přesně takový život, který si zvolila. 

BOJ PROTI 11 ZNAKŮM STÁRNUTÍ
Krém Or Rouge je inspirován těmi nejjemnějšími okvětními lístky šafránu. Stane se tak doslova závojem, který pokryje váš obličej a pomůže v boji proti 11 znakům stárnutí: zhrubnutí, mdlá pleť, nedostatek pevnosti a pružnosti, jemné i hlubší vrásky, mimické vrásky, změna odstínu, začervenání, tmavé skvrny, viditelnost pórů a převislá pleť. 

KOMPLEXNÍ PÉČE O PLEŤ
Nejprve použijte několik kapek oleje Or Rouge L´Huile. Po vstřebání oleje použijte nejprve oční krém Or Rouge Creme Regard a následně krém Or Rouge Creme, tak dosáhnete nejlepších výsledků!

V HLAVNÍ ROLI ŠAFRÁN
Šafránový pestík je bohatý na super-cukr, který má výjimečnou sílu při regeneraci pleti.
Díky původu z pohoří Atlas jsou naše ingredience zvyklé i na ty nejextrémnější podmínky. Stejně tak jsou extrémně účinné při péči o pleť.
Or Rouge Creme má nyní udržitelný obal. Po spotřebování stačí koupit pouze vyměnitelnou náplň.

VZÁCNĚJŠÍ NEŽ ZLATO
Šafrán se po staletí používal pro léčebné účely. Marocké ženy po desetiletí střežily jeho tajemství – výjimečnou schopnost zkrášlovat pleť a předávaly jej z generace na generaci.

Šafrán se musí sbírat ručně, přičemž je pro sběr vhodný pouze jediný den v roce. Proto bylo použití této vzácné květiny vyhrazeno pouze na nejvýjimečnější události života. A tak došlo k tomu, že se šafrán stal klíčovou složkou olejové ceremonie Hammam, nejtajemnějším marockým předsvatebním rituálem nevěsty.