Informace o produktu

REXALINE PREMIUM LINE KILLER X-TREME BODY SCULPT - Tvarující tělový krém

Absolutní korekční péče 4 v 1! Bojuje proti striím, celulitidě, zpevňuje pokožku a dokonale ji hydratuje.

První komplexní přípravek pro pokožku těla, který spojuje 4 vlastnosti v jediném výrobku. Jeho inovativní technologie spojuje v jeho receptuře 4 výkonné komplexy s neuvěřitelnou účinností pro očividné zjemnění strií, opětovné vyrýsování siluety, omlazení těla, hydrataci a výživu.
-Komplex proti striím stimuluje syntézu kolagenu a fibrilinu. Pleť zlepšuje svou odolnost a mikro nerovnosti se očividně zjemňují.
-Synergický komplex karnitinu + kofeinu spaluje tuky a stimuluje jejich odbourávání a bojuje tak proti vzhledu pomerančové pokožky.
-„Zapouzdřený lipopeptid“ účinně bojuje proti vráskám a cílí na buňky odpovědné za stárnutí pokožky.
-Komplex Rexaline svým dvojitým hydratačním účinkem na povrchu i v hloubce vyhlazuje a obnovuje pevnost pokožky. Okamžitě pleť znovu získává svou pružnost a vypadá pevnější na dotyk, je intenzívně vyživená a hydratovaná. Postupně se očividně zjemňují známky strií a vypoukliny. Pleť je opravdu vyhlazená a obnovená. Získává zpět tonus a mládí.

Struktura: Bohatá a rozpouštějící se struktura s perleťovými odlesky halí pleť do hebkého závoje. Velmi komfortní a nemastná textura.

Tipy pro použití: Naneste ráno a večer na části těla vykazující známky cellulitidy a/nebo strie. Vmasírujte lehkými kruhovými pohyby od kotníků k pasu, dokud se zcela nevstřebá

Obsah: 150 ml