ESTEE LAUDER RE-NUTRITIV REPLENISHING COMFORT CREME | Krém pro suchou pleť | Marionnaud | Czech Republic |

Informace o produktu

Estée Lauder Re-Nutriv Replenishing Comfort - pleťový krém pro suchou pleť je hluboce pečující a hydratující péče proti stárnutí. Unikátní složení krému je nádherně bohaté a přesto osvěžující – ideální pro suchou a citlivou pleť. Ta je zklidněná a nepodléhá pnutí a zarudnutí. Hloubkově hydratující látky vyživují pleť okamžitě. Výsledkem je hladký vzhled bez jemných vrásek a suchých linek. Pleť je posilněná v boji s prvními známkami stárnutí. 
Estée Lauder Re - Nutriv pleťový krém pro suchou pleť je obohacen o inovativní Omega3 Phyto komplex, který obsahuje extrakt z účinných přírodních látek, jako je borůvka nebo semena z lničky seté, bohatých na omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Právě ty jsou klíčové pro přežití a hydrataci kožních buněk. Technologie Life Re-Newing Molecules™ dodává buňkám energii a napomáhá k zářivému vzhledu pleti. 
Estée Lauder Re - Nutriv pleťový krém pro suchou pleť bude hýčkat vaši pleť a smysli od prvního momentu, kdy se dotkne vaší kůže! Pocit pohodlí a hydratace vydrží celý den.

Účinky:

bojuje proti stárnutí
hloubkově hydratuje´
uklidňuje
přináší pohodlí pro citlivou a suchou pleť
vyhlazuje
navozuje zářivý vzhled pleti

Složení:

Omega3 Phyto komplex – hydratuje a regeneruje kožní buňky
Life Re-Newing Molecules™ technologie - dodává buňkám energii

Typ pleti:

Vhodný pro suchou a citlivou pleť. 
 
Jak aplikovat:
Nanášejte ráno a/nebo večer na očištěnou pleť.