Informace o produktu

REXALINE 3D HYDRA-SHOCK - Hyperhydratační pleťová maska

Omlazující a extra hydratační maska, která hydratuje, vyplňuje a vyhlazuje. Rychle pleť rozjasní. Tato fantastická maska se v umístila jako 3. nejlepší pleťová maska v rámci ocenění Cosmopolitan Beuaty Awards 2019!

Okamžitě, stačí první „shot“ kyseliny hyaluronové a dojde k nahrazení nedostatku vody na povrchu pokožky. Výtažek ze zklidňujícího heřmánku, antioxidační vitamín E a změkčující glycerin doplňují působení komplexu Rexaline. Jde o skutečnou osvěžující sprchu, po níž pokožka ztrácí únavu, je vyhlazená a rozjasněná. Vrásky jsou vyplněné, pokožka se jeví mladší.

Struktura: Tato svěží a nadýchaná gelová a krémová maska je určena speciálně pro všechny typy pokožky. Neobsahuje paraben.

Doporučené použití:
Nanášejte v bohatém množství na důkladně umytý obličej a krk.
• Okamžité rozjasnění pleti po 10 až 15 minutách působení. Oplachujte vodou. Pokožka je hydratovaná, zklidněná a prozářená.
• Pro intenzivní vyplnění nechte působit 15 minut, pak přebytečné množství setřete papírovým ubrouskem. Nechte působit přes noc. Po probuzení opláchněte vodou. Pokožka je vyplněná, jemná, svěží, bez známek únavy.
• Pro dlouhodobější účinnost nanášejte po dobu 7 dní za sebou. Pokožka je svěží a vyhlazená. Barva pleti je jednolitá a obličej působí mladším dojmem.

Obsah: 75 ml