Estee Lauder REVITALIZING SUPREME+ | Noční revitalizační krém | Marionnaud | Czech Republic |

Informace o produktu

ESTÉE LAUDER REVITALIZING SUPREME+ - Noční revitalizační krém 

Probouzejte se s rozzářenou pletí, každý den. Tento hutný ultra vyživující krém byl vytvořen se svým koncentrovaným složením speciálně na noční péči o pleť. Zanechá ji pevnější a viditelně redukuje viditelnost jemných linek zatímco spíte. Odemkněte potenciál noční obnovy pleti. Pleť je hloubkově obnovená a vyhlazená. Na dotek je jemnější a svěží. Krém je vhodný i pro oblast krku.

✓ REVITALIZUJE  díky 2x koncentrovanějšímu extraktu z Moringy, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu.
✓ PROBOUZÍ v pleti její přirozený jas. Extrakt z květů limonky napomáhá přirozené obnově a tvorbě kožních buněk přes noc.
✓VYŽIVUJE svou dvojnásobnou dávkou kyseliny hyaluronové pro intenzivní 24hodinovou hydrataci - protože pleť ztrácí svou vláhu v noci rychleji.
✓HARMONIE účinků koncentrovaného extraktu z moringy, květů limonky a proteinu RevitaKey pomáhá v pleti zvýšit přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové až o 80%.

Základ Revitalizing Supreme+ tvoří exkluzivní extrakt z Moringy - již po tisíce let je rostlina Moringa (často nazývána také "zázračný strom" nebo "strom života") známá pro své výjimečné vyživující schopnosti. Obsahuje základní stavební prvky pro život - vápník, draslík, vitamín C, aminokyseliny a Omega 3. Jde o jeden z nejmocnějších zdrojů omlazení. 

Pomáhá pleti optimalizovat její přirozenou schopnost buněčné obnovy. Podporuje silný protein známý pro svou schopnost zachovat mladistvý vzhled pleti a pomáhá tak pleti odemknout nové cesty antiagingu.

Aplikace:
Nanášejte každý večer na pleť obličeje a krku, ideálně po aplikaci Vašeho regeneračního séra.