Informace o produktu

LANCÔME - Absolue Precious Cells - Noční peelingové sérum

Sérum obsahuje vyživující olej na bázi růžového extraktu, který je obohacen o aktivní přísady, které působí exfoliačním účinkem. Přináší pleti hebkost a čistotu, přičemž povzbuzuje zjemnění textury a probouzí zdravý, ranní jas, po kterém všechny tak toužíme i v případech, že jsme v noci neměly dostatek spánku. Zlatá fáze, která se skládá z arganového a růžového oleje přináší pleti příjemný pocit zklidnění, hydrataci a jas díky extraktů z růže.

Růžová fáze = peeling: Růžová fáze činí 70 % Absolue Precious Cells Rose Drop a je obohacená o aktivní přísady, které působí exfoliačním účinkem. Kyselina glykolová tvoří základ vodní fáze této složky. I tato přísada je vysoce účinná a často ji využívají dermatologové a specialisté na estetickou medicínu. Kyselina glykolová dokáže proniknout první povrchovou vrstvou pokožky a vykazuje extrémní účinnost při rovnoměrném odstraňování uhynulých kožních buněk i při stimulaci buněčné obnovy.

Zlatá fáze = zázračný olej: Zlatá fáze, která se skládá z arganového a růžového oleje přináší pleti příjemný pocit zklidnění, hydrataci a jas.

Aplikace: Rose Drop lze používat každý večer a stačí pouze 2 kapky produktu. Protřepejte kelímek, aby došlo ke spojení peelingové a olejové fáze, namiřte prémiový pumpičkový mechanismus do dlaně a dvakrát stiskněte, rozetřete peeling po celé ploše obličeje krouživými pohyby a jemným poklepáváním vmasírujete produkt do zbývajících ploch. Následujícího rána aplikujte péči s minimální mírou ochrany SPF 15, stejně jako vždy, když použijete peeling.

Objem: 15 ml