Informace o produktu

Omlaďte svou pleť, zatímco spíte! Luxusní Estée Lauder Advanced Night Repair noční sérum proti vráskám redukuje známky stárnutí pleti. Účinnost séra byla testována a mnohokrát prokázána. Speciální složení eliminuje známky stárnutí a díky inovativní technologii je precizní a přesnou obnovou pro vaši pleť. Viditelně vyhlazuje vrásky a zanechává ji hydratovanou a na dotek jemnou. Pleť je zářivá, mladistvá a posílená. Sérum zároveň efektivně sjednocuje tón pleti a přispívá k jejímu zklidnění. 

Estée Lauder Advanced Night Repair noční sérum proti vráskám obsahuje revoluční technologii Chronolux™, která redukuje a předchází vzniku vrásek. Kyselina hyaluronová poskytuje pleti hloubkovou hydrataci a dlouhodobě v ní uzamyká vlhkost. Sérum je neparfemované, dermatologicky i oftalmologicky testované. Probuďte se s ještě krásnější, mladší pletí každé ráno!

Účinky: eliminuje vrásky a předchází jejich vzniku, omlazuje pleť, hloubkově hydratuje a uzamyká vlhkost, zklidňuje, sjednocuje tón pleti

Složení:
echnologie Chronolux™ - redukuje drobné linky a vrásky
kyselina hyaluronová - hydratuje pleť

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat: Pomocí kapátka aplikujte na pleť několik kapek před použitím krému. Jemně rozetřete v oblasti obličeje a krku.