Informace o produktu

SISLEY SUPREMŸA BAUME Prvotřídní péče proti stárnutí pleti

Supremÿa Baume je výjimečná noční péče proti stárnutí pleti vyvinutá pro specifické potřeby přirozeně suché pleti stejně, jako velmi suché pleti. Krém má bohatou a pevnou strukturu, je vláčný a snadno se nanáší.
Srdcem této receptury je patentovaný fytokomplex Phyto-Complex LC12 (12h Longevity Concentrate – koncentrát s 12hodinovým působením), mocná kombinace čtyř aktivních složek na rostlinné bázi, které působí v noci – což je klíčová doba pro buněčnou regeneraci – a nabízí pleti viditelné omlazení.

Supremÿa Baume obsahuje intenzivní vyživující komplex, který regeneruje a restrukturalizuje (olej z lískového oříšku, kokumové máslo, makadamový olej). Vynikající receptura, která umožňuje hloubkovou aktivitu lipidů pro komfortní, vyživenou a revitalizovanou pleť. Každou noc se pokožka opakovaně regeneruje, mění strukturu a připravuje se na další den.
Nekomedogenní (neucpává póry).

Výsledek: Pleť je okamžitě vyživená, hydratovaná a klidná. Je znovu vyplněná, pevnější a viditelně vyhlazená. Za dva měsíce pomůže Supremÿa Baume napravit poškození pleti. Aktivní „hloubkové“ omlazovací působení je vidět navenek. Pleť vypadá pevnější, vyhlazenější a zářivější už po probuzení. Vrásky a jemné linky jsou viditelně redukované. Pleť je regenerovaná, mění strukturu a připravuje se na další den. Noc za nocí přípravek Supremÿa Baume optimalizuje budoucnost pleti. Viditelné známky procesu naprogramovaného stárnutí jsou potlačeny a pleť bude stárnout s mladistvým vzhledem.

Aplikace: Každý večer nanášejte Supremÿa Baume na čistou suchou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně do ní vmasírujte až do úplného vstřebání.