Informace o produktu

THALGO EXCEPTION ULTIME - Liftingové sérum

Intenzivní regenerační pleťová péče pro zralou pleť z mořských řas je silně koncentrovaná, aby účinně a viditelně vyhlazovala vrásky a zpevňovala pleť.

Sérum z řady Exception Ultimate je určeno pro intenzivní regenerační kúru, která zesiluje absorpci a účinky krémů Exception Ultimate hluboko v pleti. Tekutá přizpůsobivá textura přináší tomuto produktu vlastnosti séra a komfort emulze.

Každým dnem viditelně vyhlazuje a zpevňuje pleť, pomáhá obnovit původní hustotu pleti, vyplňuje pleť zevnitř a zesvětluje pigmentové skvrny. Pleť bude po aplikaci séra rozzářená a dokonale sjednocená rovnoměrným odstínem. První komplexní péče proti vráskám, která pomáhá znovu aktivovat buňky, které udržují pleť mladou!


Aktivní ingredience:

✓ patentovaný Komplex navracející mládí® s výjimečnou regenerační silou. Ten dokáže znovu aktivovat smršťovací sílu fibroblastů, která je nezbytná pro jejich omlazující funkci.
✓ Designér pleti®, který stimuluje syntézu složek pleti nezbytných pro mladistvý vzhled. Lastine 3D aktivuje syntézu enzymu potřebného pro správnou trojrozměrnou strukturu elastinu.
✓ Komplex proti tmavým skvrnám® s vitamínem C a Oleuropeinem. Navíc je obohacený o kyselinu hyaluronovou, která „nadýchává“ pleť zevnitř a okamžitě vyhlazuje povrch pleti.
✓ Makadamský olej pro hydrataci a výživu a extrakt z olivového oleje pro zesílení hydrolipidického filmu pokožky.
✓ Rozjasňující pudry odrážejí světlo pro okamžité snížení viditelnosti vrásek.


Aplikace:

Po zahřátí malého množství séra v dlani jej nechte vsáknout do pleti pomalými pohyby od středu obličeje směrem ven a poté přes čelo a bradu. Dokončete jemnými vyhlazovacími pohyby. Podpořte pevnost obličeje slabým točivým štípáním palci a ukazováčky na obličeji a krku. Sérum aplikujte před nanesením krému ráno a/ nebo večer.