Informace o produktu

SISLEY SUPER SOIN SOLAIRE TINTED SUN CARE SPF 30 - Krém na opalování

Přípravek Super Soin Solaire Tinted Sun Care SPF 30 s vysokým stupněm ochrany pečuje o zachování mladistvého vzhledu pleti při slunění*, pomáhá udržovat sluneční kapitál pokožky a chránit ji před stárnutím způsobeným slunečním zářením, a to díky kombinaci minerálních ochranných UVA a UVB filtrů a moderních ochranných aktivních složek.

– Působí proti volným radikálům** díky kombinaci aktivních látek (vitamin E acetát a výtažek z alpské protěže), které pomáhají chránit pleť před oxidativním stresem, což je základní příčina stárnutí pleti

– Buněčná ochrana: Ochrana integrity buněk je nezbytná pro jejich obnovu. Díky svému ochrannému účinku** pomáhá výtažek z alpské protěže v kombinaci s minerálními slunečními filtry bránit buňky před škodlivými vlivy UV záření.

– Cílené působení na funkci kožní bariéry: Výtažek z alpské protěže** a olej z kamélie posilují funkci kožní bariéry a umožňují tak, aby pokožka měla optimální úroveň hydratace, a zaručují větší odolnost pleti proti poškození, které působí životní prostředí.

– Hydratační a vyživující receptura: Sluneční paprsky mohou poškodit hydrolipidový film pokožky, což vede k dehydrataci a vysušení. Máslo karité, olej z kamélie a mangový extrakt pomáhají při obnovení plnosti pleti a její hydratace.

– Ideální zakončení make-upu: Odstíny, které se perfektně hodí k tónům pleti a poskytují optimální krytí pro přirozené a zářivé zakončení.

Tekutý, hedvábný a nemastný krém zanechává pleť vláčnou. Nevyběluje pleť. Odolný proti vodě. Nekomedogenní (nezpůsobuje komedony). Přirozená vůně a esenciální oleje ze šalvěje a majoránky.
Dostupný ve 4 odstínech: porcelánový, přírodní, zlatý, jantarový.

*Pomáhá při ochraně pleti před stárnutím způsobeným slunečním zářením (vrásky, tmavé skvrny, dehydratace a ztráta pevnosti)
**Testy in vitro

Aktivní ingredience:
✓ speciální minerální UVA a UVB filtrační komplex: absorbuje UVA a UVB záření
✓ vitamin E acetát: působí proti volným radikálům
✓ výtažek z alpské protěže: chrání buněčnou DNA před oxidativním stresem, posiluje funkci kožní bariéry
✓ olej z kamélie: má obnovující, zvláčňující, hydratační a vyživující vlastnosti
✓ máslo karité: opravuje, vyživuje, zvláčňuje, zjemňuje, chrání
✓mangový extrakt: má hydratační a zvláčňující vlastnosti
✓ rostlinný glycerin: hydratuje
✓ šalvěj (esenciální olej): stimuluje
✓ majoránka (esenciální olej): zklidňuje

Aplikace:
Nanášejte přípravek Super Soin Solaire Tinted Sun Care SPF 30 před sluněním, a to v dostatečném množství. Musí se opakovaně nanášet každé dvě hodiny.