Informace o produktu

MARIONNAUD SUN LINE SOLAIT TRANSPARENT SUN SPRAY - Krém na opalování ve spreji SPF 50

Solait SPF 50 Transparent Sun Spray je speciálně formulován pro kombinaci širokého spektra ochrany proti slunečnímu záření, pomáhá chránit proti UVA a UVB záření, aniž by zanechával bílé stopy. Vysoká ochrana před UVA zářením přispívá k obraně proti poškození kůže sluncem a předčasnému stárnutí pokožky. Obohaceno o antioxidanty vitamin E, nemastné složení pomáhá chránit pokožku před volnými radikály a udržuje ji jemnou a vláčnou během pobytu na slunci. dermatologicky testováno

Použití: Před použitím důkladně protřepejte, nastříkejte rovnoměrně na celé tělo (průměrně 2-3 čajové lžičky produktu). Neaplikujte sprej přímo na obličej. Aplikujte 15 minut před pobytem na slunci. Nedostatečné aplikované množství snižuje stupeň ochrany. Aplikujte sprej opakovaně, zejména po pobytu ve vodě.

Péče a ochrana: Vyhněte se pobytu na slunci mezi 11 a 15 hodinou. Nevystavujte děti a batolata slunečnímu záření a ujistěte se, že jste použili dostatečně vysoký faktor. Vyšší SPF nezaručí ochranu před spálením od slunce - přílišný pobyt na slunci představuje vážné zdravotní riziko. V případě silného spálení sluncem, vždy vyhledejte lékařskou pomoc. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, okamžitě vypláchněte čistou vodou. Vyhněte se kontaktu s textilií. Nestříkejte na nebo v blízkosti leštěných nebo lakovaných povrchů. Uchovejte mimo dosah dětí.

Pozor: Vysoce hořlavý. Nestříkejte do otevřeného plamene. Nevdechujte.

Objem: 200 ml.