Informace o produktu

MARIONNAUD SUN LINE SOLAIT KIDS LOTION SPF 30 - Krém na opalování pro děti

Solait SPF 30 Kid 's Baby Sun Lotion je speciálně formulován pro kombinaci širokého spektra ochrany proti slunečnímu záření, pomáhá chránit proti UVA a UVB záření. Vysoká ochrana před UVA zářením přispívá k obraně proti poškození kůže sluncem a předčasnému stárnutí pokožky. Obohacen o Radicare - jedinečný komplex antioxidantů, osvědčený ke zvýšení tolerance slunečního záření a v boji proti volným radikálům. Extra odolnost proti vodě s formulí AquaRich poskytuje hydrataci pokožky až na 8 hodin a zanechává pokožku jemnou a vláčnou během pobytu na slunci.

Dermatologicky testováno. Schválené pediatry.

Použití: Před použitím důkladně protřepejte, nastříkejte rovnoměrně na celé tělo (průměrně 2-3 čajové lžičky produktu). Neaplikujte sprej přímo na obličej. Aplikujte min. 15 minut před pobytem na slunci. Nedostatečné aplikované množství snižuje stupeň ochrany. Aplikujte sprej opakovaně, zejména po pobytu ve vodě.

Péče a ochrana: Vyhněte se pobytu na slunci mezi 11 a 15 hodinou. Nevystavujte děti a batolata slunečnímu záření a ujistěte se, že jste použili dostatečně vysoký faktor. Vyšší SPF nezaručí ochranu před spálením od slunce - přílišný pobyt na slunci představuje vážné zdravotní riziko. V případě silného spálení sluncem, vždy vyhledejte lékařskou pomoc. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, okamžitě vypláchněte čistou vodou. Vyhněte se kontaktu s textilií. Nestříkejte na nebo v blízkosti, leštěných nebo lakovaných povrchů. Uchovejte mimo dosah dětí.

Objem: 200 ml.