Informace o produktu

MARIONNAUD SUN LINE SOLAIT STIMULATING SPF 15 - Krém na opalování

Tan Moisturising Lotion je speciálně formulován pro kombinaci širokého spektra ochrany proti slunečnímu záření, pomáhá chránit proti UVA a UVB záření. Vysoká ochrana před UVA zářením přispívá k obraně proti poškození kůže sluncem a předčasnému stárnutí pokožky. Obsahuje MelanoBronze - přírodní složku pro aktivaci pokožky při opalování. Obohaceno o antioxidanty vitamin E a AquaRich, které zajistí hydrataci pokožky až na 8 hodin. Pomáhá chránit pokožku před volnými radikály a udržuje ji jemnou a vláčnou během pobytu na slunci.

Použití: Před použitím důkladně protřepejte, nastříkejte rovnoměrně na celé tělo (průměrně 2-3 čajové lžičky produktu). Neaplikujte sprej přímo na obličej. Aplikujte 15 minut před pobytem na slunci. Nedostatečné aplikované množství snižuje stupeň ochrany. Aplikujte sprej opakovaně, zejména po pobytu ve vodě.

Péče a ochrana: Vyhněte se pobytu na slunci mezi 11 a 15 hodinou. Nevystavujte děti a batolata slunečnímu záření a ujistěte se, že jste použili dostatečně vysoký faktor. Vyšší SPF nezaručí ochranu před spálením od slunce - přílišný pobyt na slunci představuje vážné zdravotní riziko. V případě silného spálení sluncem, vždy vyhledejte lékařskou pomoc. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, okamžitě vypláchněte čistou vodou. Vyhněte se kontaktu s textilií. Nestříkejte na nebo v blízkosti leštěných nebo lakovaných povrchů. Uchovejte mimo dosah dětí.

Pozor: Vysoce hořlavý. Nestříkejte do otevřeného plamene, nekuřte. Nevdechujte.

Objem: 200 ml.