Informace o produktu

SISLEY SUNLEŸA G.E. GLOBAL ANTI-AGING SUN CARE SPF50 - Krém s velmi vysokou ochranou proti slunečnímu záření

Sunleÿa G.E. Age minimizing global sun protection SPF 50+ působí jako skutečný štít proti stárnutí pleti na slunci, zabraňuje vráskám, tmavým skvrnám, dehydrataci a ztrátě pevnosti a zanechává pleť prozářenou a trvale opálenou.

1 / Inovativní účinnost proti stárnutí díky kombinaci aktivních ingrediencí, které pomáhají chránit pleť před fotogenickým stárnutím: antiglykační aktivní složka + anti-sluneční elastóza aktivní složka + kombinace antioxidantů + ochrana buněčné DNA.
2 / Optimalizovaná ochrana proti slunečnímu záření proti UVA a UVB paprskům díky kombinaci špičkových a extrémně pokročilých slunečních filtrů.
3 / Hydratační a posilující vzorec (glycerin rostlinného původu a bambucké máslo).

Svěží a hedvábná textura. Rychle se vstřebává. Nezanechává na pleti bílé stopy.
Nekomedogenní. Voděodolný.

Výsledek:
Opálení je rovnoměrné, projasněné a trvanlivé. Od první aplikace: kůže je účinně chráněna před škodlivými účinky slunce. Je trvale hydratovaná a pohodlná, měkká a sametová. Po 4 týdnech použití: jemné linie způsobené dehydratací jsou sníženy; pokožka je vyhlazená, pevnější. Vypadá mladší.

Aplikace:
Použijte Sunleÿa G.E. Age minimizing global sun care SPF 50+ před vystavením na slunci. Musí být znovu použito každé dvě hodiny. Vyhněte se nadměrnému vystavení slunci, stejně jako hodiny, kdy je nejsilnější sluneční svit. Nevystavujte děti a malé děti přímému slunečnímu záření.