Informace o produktu

SISLEY SELF TANNING HYDRATING BODY SKIN CARE - Samoopalovací hydratační sprej na tělo

Self Tanning Hydrating Body Skin Care je samoopalovací hydratační sprej na tělo, který zkrášluje pokožku a tělo a prodlužuje opálení. Kombinuje:

- samoopalovací účinek: kombinace DHA a erytrulózy – dvě samoopalovací molekuly s doplňkovými vlastnostmi, vytváří přirozený vzhled sjednoceného a dlouhotrvajícího opálení, viditelné za 2 hodiny po aplikaci;
- hydratační a ochranný účinek: kombinace aktivních ingrediencí na rostlinné bázi, které okamžitě a trvale hydratují pokožku a zanechávající ji vypnutou, zklidněnou a zářivou. Výtažky z violky trojbarevné a kaštanu podporují cirkulaci a udržují v pokožce vodu.

Jeho krémová a jemná textura se svěží a příjemnou vůní usnadňuje použití a rovnoměrnou aplikaci, a brání tak vzniku nestejnoměrného zabarvení. Rychle se vstřebává, pokožka je po aplikaci jemná, hedvábná a sametová a můžete se rychle obléci.

Výsledek:
Vytváří přirozené rovnoměrné zabarvení světlé pokožky, aniž by zanechával na těle světlejší nebo tmavší skvrny. Opálení je rovnoměrné a vydrží dlouho, pokožka je perfektně hydratovaná a příjemná.

Aplikace:
Naneste jemnou rovnoměrnou vrstvu na čistou a suchou pokožku, není třeba nanášet větší množství na lokty, kolena, kotníky a paty. Může se použít 2krát - 3krát týdně v závislosti na tom, jak intenzivní opálení si přejete. Po použití si dobře umyjte ruce. Po aplikaci se můžete rychle obléci.
Upozornění: Tento přípravek neobsahuje ochranu proti slunci – nechrání před sluncem.