Informace o produktu

DIOR DIOR BRONZE SELF-TANNING LIQUID SUN - Samoopalovací gel na obličej

Samoopalovací mlha Dior Bronze rozptyluje rovnoměrnou hedvábnou vrstvu na pokožku. Tato mléčná voda se nepřenáší na oblečení, je obohacená o DHA přírodního původu a dodává pleti přirozeně opálený rozzářený tón, který je výraznější každým dnem. Již po první aplikaci je pokožka hydratovaná, tónovaná a vyživená, jako po víkendu na slunci. Jemná textura a vůně poskytuje pocit okamžité svěžesti a je na dotek nepostřehnutelná. Přírodní DHA pleť zlepšuje, AHA pomáhá udržovat bronzovou záři a kyselina hyaluronová pleť hydratuje a vyživuje.

Použití:
Pro všechny typy kůže. Aplikujte za pomoci spreje rovnoměrně na celé tělo nebo aplikujte první na ruce a poté rovnoměrně rozetřete po celém těle. Opakujte každý den až do dosažení požadovaného odstínu.

Tento produkt neobsahuje ochranný faktor proti slunci a nechrání před spálením pokožky. Opakované vystavení nechráněné kůže přímému slunci zvyšuje riziko stárnutí kůže, rakoviny kůže a dalších škodlivých účinků na kůži, i když nedojde ke spálení kůže. Vyvarujte se kontaktu s očima, sliznicemi, obočím a vlasovou linií. Po použití si umyjte ruce.

Složení produktu

#14591/A AQUA (WATER) ● GLYCERIN ● DIHYDROXYACETONE ● PROPANEDIOL ● MICROCRYSTALLINE CELLULOSE ● PENTYLENE GLYCOL ● XYLOSE ● PLECTRANTHUS BARBATUS ROOT EXTRACT ● TOCOPHERYL ACETATE ● LACTIC ACID ● HYALURONIC ACID ● PARFUM (FRAGRANCE) ● CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ● CELLULOSE GUM ● CITRIC ACID ● SODIUM METABISULFITE ● SODIUM STEAROYL GLUTAMATE ● HYDROGENATED LECITHIN ● SODIUM CITRATE ● BENZALDEHYDE ● PEG-32 ● PEG-12 DIMETHICONE ● PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL ● ALCALIGENES POLYSACCHARIDES ● POLOXAMER 407 ● SODIUM BENZOATE ● LIMONENE ● LINALOOL ●