Informace o produktu

Peeling pokožky s extra dávkou motivace.

Foamie je houba do sprchy, která navlhčením a následném zmáčknutím se promění v neobyčejný zážitek během sprchování: uklidňující, čistící a krémová pěna, která hýčká mysl, tělo a duši.

Foamie je bez parabenů, silikonů, barviv, sulfátů, minerálních olejů, lilyaldehydů a všech dalších možných nesmyslů, které  nechcete na své pokožce. A samozřejmě, všechny naše produkty jsou veganské a netestované na zvířatech.

Ahoj, To jsem já. Foamie Mocca Peel.  Celý den "Cheat day", nebo jste probděli celou noc kvůli seriálovému maratonu? S Foamie Mocca Peel - tělovým kávovým peelingem to můžete ze sebe vše smýt a začít nanovo - a ještě se zářivou a čistou pokožkou. Je to tak jednoduché. Tato houba do sprchy s krémovou čistící pěnou je vaším osobním motivačním nabíječem a doslova z vás vypeelinguje to nejlepší!

Co ze mě dělá nepostradatelného pomocníka? Houba do sprchy s peelingovou stranou pro hloubkové očištění těla. Peelinguji, masíruji, čistím a vyživuji
Dermatologicky testováno

Jednoduché použití: mýdlo s přizpůsobeným pH tak, aby zachovávalo přirozenou ochrannou vrstvu pokožky
Odstranění odumřelých buněk z celého těla je prevencí zarůstání chloupků. Zvyšuje krevní oběh, tudíž i obnovení buněk vaší pokožky.
 
Jak používat: Namočte…. OPRAVDU dostatečně namočte! Pomačkejte, abyste získali krémovou pěnu
Užijte si svou Foamie. Foamie vyždímejte a pověste ji, ať vyschne