Informace o produktu

SISLEY WHITE GINGER CONTOURING OIL FOR LEGS - Olej na nohy

Kosmetický olej, který obnovuje lehkost a tonizaci vašich nohou
Okamžitě zmírňuje pocit nepohodlí a obnovuje lehkost a tonizaci vašich nohou.
White Ginger Contouring Oil for Legs nabízí komplexní řešení pro ženy, které hledají lehčí pocit pro své nohy. Kombinujte se speciálními masážními technikami, cíleně působí na 4 účinky:
1. PŮSOBÍ PROTI ÚNAVĚ
Extrakt z bílého zázvoru a extrakt z ginkgo biloby.
2. TVARUJÍCÍ ÚČINKY
Extrakt z červených řas a cedrolu.
3. TÓNOVACÍ ÚČINKY
Esenciální olej z rozmarýnu a litsea cubeba, kombinovaný s výtažky z bílého zázvoru.
Máslovník africký, makadamový a andirobový olej.
Okamžitě jsou zmírněny pocity nepohodlí. Pleť je jemnější, hladší a více tonizovaná. Den po dni budou vaše nohy lehčí. Silueta je tvarována.
Kosmetický olej s hedvábnou strukturou, který se snadno nanáší a je vhodný pro dlouhé masáže, ideální pro tónování nohou. Zanechává na pleti hedvábný povrch. Jeho vonné esence a svěží vůně podporují pocit úplné pohody. Nezanechává skvrny. Po použití se můžete ihned obléci.VÝSLEDEK


Okamžitě jsou zmírněny pocity nepohodlí. Pleť je jemnější, hladší a více tonizovaná. Den po dni budou vaše nohy lehčí. Silueta je vytvarovaná.

APLIKACE


Používejte ráno a večer, nanášejte od kotníků po horní část nohou a boků podle specifické tonizující a odvodňující aplikační metody:
1. Nanášejte od nožní klenby, pohybujte nahoru krouživými pohyby okolo nožní klenby pomocí konečků prstů.
2. Poté masírujte lýtko lehkým hlazením jednou rukou střídavě s druhou, pohybujte nahoru od kotníku směrem ke kolenu, stiskněte pevně s pohybem směrem vzhůru a stimulujete tak odvodnění.
3. Opakujte stejný účinek na stehně, začněte u kolen a pokračujte až do horní části hýždí
4. Pokračujte s velkými, pevnými, krouživými pohyby dlaní obou rukou, pohybujte směrem nahoru od kolenou po hýždě a boky.
Opakujte tuto techniku třikrát na každé noze.