Informace o produktu

BIOVÈNE WONDER GROWTH - Jílová maska na vlasy

Vlasová maska pro zdravější vlasy. Povzbuzuje růst dlouhých a zdravých vlasů. Podporuje obnovu kožních buněk a pokožka hlavy je tak zdravější. Má zklidňující účinky. Používání vede k jemnějším, silnějším a lesklejším vlasům. Dodává vlasům objem. Obsahuje 97,5% přírodních ingrediencí. 

✓ Tea Tree Oil
je přirozeně antiseptický, antimikrobiální a antibakteriální, díky čemuž je ideální kosmetickou ingrediencí. Používá se k léčbě suché pokožky hlavy, lupů a jiného podráždění pokožky hlavy. Čistí vlasovou pokožku a vlasy a podporuje růst vlasů.

✓ Aloe Vera je bohatá na vitamín A, B-12, C, E, dodává tedy vlasům a pokožce hlavy potřebné živiny. Má antibakteriální, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti, které zabráňuje lupům a jiným zánětům pokožky. Má známé hydratační vlastnosti, které zajišťují přirozené kondicionování.

✓ Lékořice je účinná při léčbě lupů. Posiluje vlasové folikuly a podporuje zdravější a lesklejší růst vlasů. Čistí vlasovou pokožku a odstraňuje přebytečný olej, aby jej před podrážděním chránil a ochlupoval vlasové folikuly.

Složení produktu

AQUA(WATER), KAOLIN, GLYCERIN, BENTONITE, TREHALOSE, STEARIC ACID, MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF EXTRACT, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PENTYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CERAMIDE 3, PARFUM (FRAGRANCE).