Informace o produktu

Eau de Lacoste L.12.12 zachycuje ducha naší značky a podstatu ikonického polo trička Lacoste – nezapomenutelně cool, elegantní a troufale stylové. Jako sebevědomí, které muž pociťuje, když si obleče klasické tričko Lacoste L.12.12.

 

 

L.12.12. Francouzský Panache Pour Lui oslavuje pánskou eleganci s nádechem hravosti. Svěží aromatická vůně pro muže, která evokuje emoce tenisového mistra. Kardamom, citronová kůra a mandarinka otevírají cestu návalu lehkého tónu inspirovaného vůní antukových kurtů. . Francouzský lavandin a červené jablko dodávají výbušnou energii, která vede k modernímu zakončení v podobě patčuli, santálového dřeva a narcisu.

#

Hlavní Složky

Citron

Lavandin

Santálové dřevo

#


FRANCOUZSKÁ KAMPAŇ PANACHE
Lacoste L.12.12 French Panache Pour Lui je prezentována v moderní modré láhvi ozdobené typickým logem krokodýla. Čistě bílé víčko je doplněno jasně červeným pruhem – poklona dámské verzi této inspirativní vůně.

Hrajte s panache!

Složení produktu

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Coumarin, Linalool, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, BHT.