Informace o produktu

THALGO POLYNESIA - Ostrovní tělový peeling

Tělový peeling přináší smyslnost a relaxaci dle polynéských tradic. Vaše pokožka bude neuvěřitelně hladká, voňavá a plná živin.

V Polynésii si ženy obrušují pokožku a odstraňují nečistoty z ní vlákny kokosové skořápky nebo pískem. Thalgo se inspirovalo těmito dvěma tradičními postupy, aby vytvořilo Exotický ostrovní tělový peeling (Exotic Island Body Scrub) s vůní vanilky a kokosu. Je určen všem, kdo si přejí hladkou a vyživenou pleť. Peeling skvěle účinkuje díky písku z Bora Bora, kokosovým skořápkám a mořské soli na bázi výživných olejů. Vaše smysly omámí polynéská relaxační vůně kokosu a tahitské vanilky.

Exotický ostrovní peeling obsahuje Bílý písek Bora Bora, který je bohatý na magnesium, mořskou sůl akokosové skořápky pro intenzivní a jemnou exfoliaci, Algo-Monoi Sargassum relaxuje, hydratuje, chrání a zjemňuje. Tahitská vanilka zklidňuje, relaxuje, hydratuje a vyživuje. Rostlinné oleje z jojoby a mandlí vyživují, zklidňují a chrání pleť (podrobnosti níže).

Použití: jednou týdně před použitím Polynéského posvátného oleje provádějte exfoliaci celého těla. Aplikujte na suchou nebo lehce navlhčenou pokožku. Poté opláchněte teplou vodou.

Kosmetická řada Polynésie firmy Thalgo vás vezme na exotickou cestu objevování po ostrovech Francouzské Polynésie. Již od starověku je součástí polynéské tradiční medicíny a filozofie masáž a péče o tělo. Ve spa probíhá tato cesta ve 4 krocích pro maximální relaxaci a smyslnost. Oddejte se vůním vanilky a kokosu a užijte si nejen spa rituál v salonu krásy, ale i produkty na domácí použití. Pomohou vám skvěle odbourat stres a napětí každodenního života.

Algo-Monoi Sargassum® je luhovaný olej vyrobený z originální směsi tří polynéských rostlin: Sargassum mangaverense, hnědá mořská řasa bohatá na stopové prvky včetně hořčíku, která je přírodním prostředkem proti stresu, pro relaxaci a uvolnění. Copra, kokosový olej bohatý na mastné kyseliny a Gardenia Tahitensis, výtažek z květů Tiaré, které společně vyživují, hydratují a zklidňují po opalování. Této směsi se říká Monoi. Používali ji například lovci perel potápějící se hodiny ve slané vodě, aby ochránili svou pokožku a zklidnili spálení sluncem. Je skvělá i na vlasy.

Tahitská vanilka - Tahitská vanilka získaná z druhu orchideje je známá pro své relaxační, antistresové, hydratační a vyživující vlastnosti.
Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.