Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • Chloe CHL FLEUR DE PARFUM EDP 30ML F

  • 30 ML
  • 50 ML
  • 75 ML
30 ML
Kód 00039858

1 599 Kč 1599.0 CZK

1 279 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

2 299 Kč 2299.0 CZK

1 839 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

2 799 Kč 2799.0 CZK

2 239 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Chloé, život na růžích

Volnost, modernost a ženskost ... V roce 2008 Chloé představila neobyčejnou růži, zářivou a svěží, plnou půvabu. Byla taková jedinečná, že se okamžitě stala charakteristickou pro tuto značku. Tato výjimečná květina dokonale reflektuje jemnost a přirozenou eleganci, díky kterým jsou produkty Chloé velmi žádané. Chloé růže má mnoho tváří. V posledních osmi letech inspirovala k vytvoření mnoha interpretací, na přezkoumání různých rozměrů vůně této květiny, přesto zůstává okamžitě rozpoznatelnou. Dnes zdobí zahradu Chloé nová variace této ikonické vůně: Chloé Fleur de Parfum. Vypráví zcela nový vonný příběh a zdůrazňuje květinové srdce, zdroj bohatosti a jemnosti vůně. Chloé Fleur de Parfum je čistá směs smyslnosti.

V srdci květin

Chloé Fleur de Parfum je bohatá kytice složená výhradně z nejjemnějších a nejtypičtějších částí květin, jejich srdce. Parfumář Michel Almairac a Mylène Alran dokonale zkombinovali tyto přísady a vytvořili exkluzivní vůni. Základní tóny pocházejí ze srdce růže. Překvapivě se rozvinou do lehké trpkosti připomínající vůni malin. Nikdy předtím se růže Chloé nepýšila takovými ovocnými tóny. Srdce z květu verbeny dodává svěží a zářivý zelený rozměr, který se prolíná s luxusním srdcem růže a zároveň si zachovává plnou jemnost. Srdce z květu třešně je doplněno mléčnými mandlovými tóny. Tyto tóny, plné lahodnosti, vnášejí do kompozice vůně jemnost. Vůně Fleur de Parfum vyvolává pocit dotyku jemného hedvábí na odhalené pokožce.

Dress code v barvách slonoviny

Vůně Fleur de Parfum zůstává věrná kultovnímu flakónu klasické řady Chloé. Parfém v barvě slonovinově béžové je doladěn dotykem růžové. Tento jemný odstín byl vždy součástí prezentace značky Chloé. Je vidět přes sklo flakónu a zrcadlí se také na stužce ručně uvázané kolem krku. Luxusní flakon zachovává svůj charakteristický vzhled: geometrický tvar, stříbrné kovové lemování, hladký oválný uzávěr a jemně plisované sklo dokonale odráží smysl pro eleganci.

SLOŽENÍ:
Hlava: sporýš, bergamot, grepfruit
Srdce: růže, třešňový květ, černý rybíz, broskev
Základ: rýže, cedr, pižmo