Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • Gucci GUILTY ABSOLUTE POUR FEMME Dárková kazeta

50+50 ML 50+50 ML
Kód 00045045

2 299 Kč 2299.0 CZK

1 609 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Set obsahuje:
- parfémovaná voda pro ženy, 50 ml
- tělové mléko, 50 ml

Gucci představuje novou kapitolu v příběhu vůně Gucci Guilty.

Oslavuje myšlenku, že si sami můžeme určit milostné spojení, osvobozeni od pravidel společnosti a genderových norem. Revoluce #GuiltyNotGuilty, která začala s uvedením vůně Gucci Guilty Absolute Pour Homme, pokračuje novou vůní pro ženy Gucci Guilty Absolute Pour Femme. Společně pár Absolute vyjadřuje pojem emancipované lásky. Dvojice vůní se navzájem doplňují na své cestě za svobodou.

Počínaje tajemným tónem ostružiny představuje Gucci Guilty Absolute Pour Femme netradiční vůni vytvořenou pro moderní ženu.

Ostružina: šťavnatá a voňavá s prvky tajemnosti. Jedná se o nejkvalitnější uměle vytvořený tón vůně.

Bulharská růže: bohatá a intenzivní, moderní květinová esence s kořeněným završením. Esence se z růže získává procesem parní destilace, která se v parfumérském průmyslu využívá už po staletí. Pára prochází okvětními lístky růží, které jsou na sobě vrstvené v nádobě. Při průchodu na sebe váže esenciální olej, který se po vychladnutí odděluje od vody.

Goldenwood™: dřevitý tón výtažku z cypřiše Nootka kombinuje své bohaté nóty pryskyřice s hřejivostí klasického dřeva. Tento unikátní a mnohorozměrný prvek dodává vůni tóny ohně a kůže. Goldenwood™ je také klíčovým tónem Gucci Guilty Absolute Pour Homme, čímž propojuje ženskou vůni s mužským protějškem.

SLOŽENÍ:
Hlava: ostružiny, bergamot, růžový pepř
Srdce: bulharská růže, cypřiš, dřevité nóty
Základ: ambra, pačuli