Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • 30 ML
  • 50 ML
  • 75 ML
30 ML
Kód 00036055

1 359 Kč 1359.0 CZK

680 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

1 859 Kč 1859.0 CZK

930 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

2 499 Kč 2499.0 CZK

1 250 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Vůně od Roberta Cavalliho s jménem Paradiso, byla vydána v únoru 2015. Paradiso je květinově – dřevitá vůně. Tato nová vůně je rafinovaná, smyslná a velmi ženská. Zároveň i uvolněná a bezstarostná prázdninová vůně. Je navržena, aby zvýraznila přirozený šarm ženy a pomohla ženám cítit se atraktivně.

Při koupání se ve zlatém odstínu středozemního světla našla Paradiso, kde potěšení nikdy nekončí...

Roberto Cavalli Paradiso je klíčem k jinému světu, k pozemskému ráji vzrušujících pocitů a smyslných požitků. Vypráví o spontánním výletě na pobřeží Středozemního moře, do nádherné vily a její tajuplné zahrady. Mluví o polibku moře a slunečního světla na pokožce, o prchavé vůni jasmínu, o fascinujícím letu pestrobarevných papoušků na azurovém nebi...

Bezostyšně požitkářská vůně Roberto Cavalli Paradiso je oslavou potěšení z bytí. Prostřednictvím této vůně nám slavný italský návrhář předkládá vše, co k tomu potřebujeme. V jeho rukou je středomořské "la dolce vita" přeměněno a stává se opravdovým rájem na zemi.

Mořský vánek si pohrává s vlasy, přináší vůní květin a vzrušující pocit radosti a svobody...

Vůně Roberto Cavalli Paradiso byla navržena tak, aby zvýraznila radost ze života. Povznášející a podnětná vůně vyzařuje radost a štěstí. Je to hlasitá óda smyslnosti a svůdnosti, povzbuzuje nás, abychom využili příležitost a plně si vychutnali požitek z tohoto pozemského ráje.

Žena Roberto Cavalli Paradiso vyzařuje kouzlo, veselost a pohodu. Je optimistická a má zářivou povahu. Má schopnost proměnit každý okamžik ve vzácnou příležitost vychutnávat si život a užívat si ho. Rozumí tomu, že styl a půvab jsou víc než jen póza, je to skutečný způsob života.

Je zahalena ve třpytivých šupinách, její tělo září. A z její nahé kůže čiší bohatá a jemná vůně, jako předzvěst ráje...

Vůni Roberto Cavalli Paradiso vytvořil mistr parfumér Louise Turner (ze společnosti Givaudan). Nádherná dřevitě-květinová vůně je symfonií prosluněných nót inspirovaných italskou krajinou.

Dráždivá předehra plná jiskřivých citrusů mísících se s bohatým bergamotem a sladkou mandarinkou poutá pozornost a strhuje smysly. Je to svěží a radostné zahájení překypující životem a světlem. Následují střední nóty divokého jasmínu přinášející svěží nádech přitažlivosti a smyslnosti. Vůně se uzavírá jemným akordem cypřiše, růžového vavřínu a borovice. Rafinovaná směs typických italských vůní je zesílena okouzlujícím jasmínem vytvářejícím dlouhotrvající dřevitou stezku.

Ve své ruce drží klíč k ráji, oslňující flakon světla, který zachycuje sluneční paprsky...

Pro uchování vůně Roberto Cavalli Paradiso byl vytvořen luxusní flakon. Byl umělecky vyřezán do tvaru diamantu, jeho těžké průhledné sklo odhaluje zlaté hloubky vůně. Fazetové víčko ve tvaru krystalu zachycuje světlo vytvářející třpytivé odlesky. Tento šperk je podepsán monogramem Roberto Cavalli, nezaměnitelným znamením stylu a elegance. Kroužek z metalických šupin smyslně objímá hrdlo flakonu a připomíná nám návrhářovu vášeň pro zvířecí vzory.

Krabička nabízí výraznou gradaci barev od zelené po žlutou, čímž odkazuje na odraz slunečního světla na hladině moře a krásu rostlin. Embosované šupiny připomínají ornament z hrdla flakonu a zlaté zbarvení štítku vzdává hold kráse italského slunečního světla.

V dálce se vznesl pták, jeho peří je stejně duhové jako barvy snu. V ráji se zastavil čas.

Vznik této nové vůně bude oslavován prostřednictvím celosvětové multiplatformní kampaně představující novou tvář Roberto Cavalli Paradiso, kterou je Edita Vilkeviciute. Je uznávanou supermodelkou, jež svou kariéru příhodně zahájila módní přehlídkou pro Cavalli. Je fascinující a sexy, vyzařuje úžasný druh krásy a auru elegance a modernosti.

Tisková kampaň je dílem Maria Sorrentiho, italského fotografa známého svou schopností zachytit jedinečné okamžiky nejkrásnějších žen světa. Korespondující televizní kampaň byla natočena ve Středomoří a jejím autorem je Jonas Akerlund. Spojení světla a barvy vzdává hold představě Roberta Cavalliho o jedinečném ráji – Paradiso.

SLOŽENÍ:
Hlava: citrusy, mandarinka, bergamot
Srdce: jasmín
Základ: vavřín, cypřiš, piniový strom