Hugo Boss-Toaletní voda pro muže-3614226764263-BOTTLED UNITED

Tým elitních fotbalistů se spojuje – ne díky národnosti nebo místu, odkud pochází, ale díky jedné věci, které je vzájemně spojuje – INTEGRITA. Spojení celoživotní píle a neskonalého talentu vytváří ty nejlepší z nejlepších, kteří si jdou celý život za svým snem z dětství.
Tentokrát se spojují čtyři prémioví fotbalisti, kteří jsou přesně takovými světovými elitními hráči,kteří jsou na cestě za svým cílem být těmi nejlepšími.
Julian Draxler, neskonale talentovaný německý hráč s tahem na branku, který již ve svých osmi letech hrál ligu za prémiový německý klub a nyní, ve svých 20 letech, je nejmladším hráčem, jenž se dostal do Premier League.
Alvaro Morata, velmi energický hráč, který začal svoji úspěšnou kariéru za Real Madrid již ve svých třech letech, a i do současnosti za tento fotbalový klub hraje.
Harry Kane, nadprůměrně talentovaný anglický fotbalista jdoucí si za svou touhou, nastartoval svoji kariéru ve svých osmi letech a nyní hraje za prestižní anglický tým. 
Philippe Coutinho, vášnivý brazilský hráč, který reprezentuje Brazílii již po mnoho let ve světovém fotbalu…
A přesně tito čtyři hráči jsou i tváří nové svěží vůně v barvě vítězného poháru – BOSS BOTTLED UNITED, uváděného k oslavě dlouho očekávané fotbalové události – světového Word Cupu v Brazílii.

Vůně je explozí svěžích tónů pomeranče, které jemně proplouvají vzdušnými akordy ozónu, přehupujícími se do jemných tónů buchu. Mužný ráz je vůní dodán dřevitostí pačuli a hřejivostí vetivéru a dřevěných akordů.
Kombinace svěžeti a dřevitých tónů, jméno inspirováno slavným fotbalovým týmem "United Manchester", který zachycuje sportovního ducha kampaně. 

Edice vydaná k příležitosti pořádání fotbalového mistrovství světa 2018.