Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
100 ML
Kód 00036851

1 859 Kč 1859.0 CZK

1 487 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

1 299 Kč 1299.0 CZK

1 039 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

559 Kč 559.0 CZK

447 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Karl Lagerfeld vytvořil vonnou senzaci pro muže a ženu. Použití znovuobjevených střihů klasických ingrediencí  vytváří must-have kusy v jeho dokonalém krejčovském stylu bíle košile a černého saka. Tento rok Lagerfeld napsal novou kapitolu příběhu jeho vůní, zachycující esenci party noci ve dvou vůních, jedné pro ni a jedné pro něj. Nazývá je „Private Klub“.

 

Obě vůně byly inspirovány obrazem mladého sexy páru ve víru velkoměsta. Jejich jména se objevují na guest listu těch nejexkluzivnějších večírků. Překrásní a elegantní dva noční ptáci přelétávající z party na party, z klubu do klubu, proudí mezi rozjařenými luxusnímy undergrandovými místy. Všichni se otáčejí, když vstoupí do místnosti, jejich účast je zárukou pro divoký a nezapomenutelný večer.

 

Lagerfeld  si vybral své dvě oblíbené módní ikony, které zosobňují tento vzrušující pár: top modelku Barbara Palvin a top modela Baptiste Giabiconi. Zachyceni v černé a bílé přecházející pařížskou ulici. Tento pár je naprostým vyjádřením mládí a nadčasovosti, kterou chce Lagerfeld personifikovat. Giabiconi je štíhlý a chic, Palvin je smyslná a oslňující.

 

Vůně pro něho

“Stvořením vůně  Private Klub jsme zachytili unikátní noční čas, atmosféru vybraného nočního klubu a intenzivní směsi vzácných dřevin, smyslného koření a hřejivé skořice,” uvádí  parfumer Nicolas Beaulieu. “Přidali jsme dotek bazalky pro provokativní první dojem, šťavnatý ananas do srdce pro svěží večer.”

 

Private Klub duo je nový vonný opus Karla Lagerfelda, který vystihuje jeho nadání a reprezentuje životní styl, který oslavuje mládí, dobré časy, a život sám.

 

Private Klub: Vstupte na  party!

 

Hlava: grapefruit, levandule, bazalka.

Srdce: čili, ananas, skořice.

Tělo: cedr, vetiver, fazolky tonka.