Opět přicházejí chvíle, kdy začínáme přemýšlet o výzdobě, třpytu a vánočních dárcích!
   Toto období svátků je již za dveřmi, proč si tedy s předstihem nezajistit dárky pro přátele a rodinu? Pokud jste již nyní bezradní, co darovat k Vánocům, buďte v klidu, neboť zde jste správně!

   U Marionnaud jsou na Vás připraveni naši odborníci, kteří Vám pomohou kompletně vyřešit celé Vánoce originálními a promyšlenými vánočními dárky, z nichž bude nadšen každý vyznavač či vyznavačka zkrášlování, když je objeví na Štědrý večer pod vánočním stromkem.

   Ať sháníte vánoční dárky pro přátele, rodinu či kolegy v práci (pro něj nebo pro ni), u Marionnaud najdete vše, co souvisí s krásou, pod jednou střechou. Nabízíme bohatý výběr, od dárkových sad s parfémy až po módní produkty vlasové kosmetiky nebo makeupy. 

Náš sortiment makeupů je exploze nápadů na dárky vhodné pro kohokoli. Najdete zde produkty, s nimiž vytvoříte bezchybný podklad, nejmódnější barvy očních stínů, matné, lesklé i tekuté rtěnky a laky na nehty v trendy barvách, včetně všeho ostatního, od celé řady luxusních a exkluzivních značek. 

  Pro Vaše blízké, jejichž životní vášní je šťastná, zdravá pokožka – proč je nepotěšit něčím z naší řady péče o pokožku? Objevujte hydratační přípravky, čisticí kosmetiku, obličejové masky, dárkové sady a další produkty pro každý typ pleti. Jestliže nakupujete pro vegana nebo milovníka přirozené krásy nebo pro osobu s citlivou, problematickou či suchou pletí – náš výběr produktů a značek vám Vaše vánoční nakupování usnadní. 

  Chcete záruku, že na Štědrý večer uvidíte radostné tváře? Ideální způsob, jak to zajistit, je darovat parfém! Prohlédněte si naši kolekci parfémů a najděte svým nejdražším novou vůni, kterou si zamilují. Když už jste tady, proč nevybrat i něco pro Vás? Koneckonců, také si zasloužíte nějakou radost!

Nakupujete pro džentlmena? Pak přejděte do naší speciálně vybrané pánské sekce. Najdete zde kosmetiku pro muže, která zajistí, aby jejich pleť vypadala svěže, jejich vousy čisté a upravené, a naše kolekce přípravků po holení nabízí něco pro každého.

  S výběrem u Marionnaud si Vás rozmazlíme! Pokud tedy potřebujete trošku pomoci při hledání dokonalého dárku, proč nevyužít náš Vyhledávač dárků, kde jsme všechnu těžkou práci udělali za Vás? 

Viděli jste náš Adventní kalendář? Udělejte si přestávku od nakupování a nahlédněte za dnešní okénko, čeká tam překvapení, s nímž budou Vaše Vánoce mimořádně povedené! 

Veselé Vánoce přeje Marionnaud! 
More ...

Otrebujete poradit?
Zavolejte nám na speciální telefonní linku, kde vám zkušená beauty konzultantka pomuže vybrat nejvhodnejší produkty. Zároven vám pomuže s celým nákupním procesem v e-shopu, aby vaše objednávka dorazila tak, jak má. Služba je dostupná od pondelí do pátku 9–17 hod.

Nejste si jisti výberem produktu?
Využijte možnosti online živé konzultace s našimi vybranými beauty konzultantkami. Online vám přímo z prodejny poradí s výberem zboží, na kamere vám je rovnou mohou ukázat a predstavit. A nebojte se, vy vidíte nás, ale my vás ne. Z vaší strany se prenáší pouze zvuk a vaše soukromí není nijak narušeno. Služba je dostupná od pondelí do pátku 9 – 17 hod.

Nebojte se nakupovat parfémy online
K vámi vybranému parfému připojíme i vzoreček vaší vůně, který tak můžete bez obav vyzkoušet. Pokud vám vybraná vůně nebude sedět, jednoduše nerozbalený parfém vrátíte v třicetidenní lhůtě zpět.

DÁRKOVÁ KARTA
S dárkovou kartou od Marionnaud se trefíte vždycky! K dárkové kartě obdržíte i obálku, ve které je karta elegantně uložena a do které můžete vepsat i svoje věnování. Dárková karta je platná pouze na našich prodejnách po celé ČR (nelze využít na eshopu marionnaud.cz) Částku můžete čerpat postupně, případně doplnit jiným způsobem platby. Kartu není možné znovu dobít. Na jeden nákup můžete využít více dárkových karet najednou. Dárkovou kartu není možné použít na nákup jiné dárkové karty, ani vyplatit hodnotu kartu v hotovosti.