LIBRE EAU DE TOILETTE
NOVÁ VŮNĚ YVES SAINT LAURENT

Svoboda. Tohle výjimečné slovo definuje svět Yves Saint Laurent. Vždy revoluční. Experimentální. Překonávající hranice. Žena Libre je sexy. Smyslná. Důrazná. Posouvá hranice ženskosti z hlubin jejího žhnoucího srdce až po chvějivou smyslnost zářivé pleti. Novou a intimnější stránku odvážné ženskosti odhaluje Libre Eau de Toilette.

YSL

NOVÁ LIBRE EAU DE TOILETTE

Libre Eau de Toilette obsahuje vše, co z Libre Eau de Parfum vytvořilo ikonu. Kromě toho je vůně navíc plná zářivé osvěžující smyslnosti, která je ještě oslnivější než kdy dřív. Její něžné zlatorůžové zbarvení odhaluje krásu vůně v nové a vyšší verzi legendárního flakonu Libre.

Odvažte se v roce 2021 odhalit svojí vnitřní záři. Zažijte vzrušení, dráždivé a osvěžující chvění, když člověk odhalí své já.

INGREDIENCE

Složení Libre Eau de Toilette kombinuje jemný a čistý akord bílého čaje se svěžestí levandule Diva a žhnoucí smyslností absolutu z pomerančového květu. Kompozice zvýrazňuje nezaměnitelné napětí mezi chladem a žárem. Kontrast mezi dotykem slunce a svěžestí vody. Svůdné spojení vůně a holé kůže, které vyjadřuje současnou touhu po opravdovosti a lidském propojení.

POMERANČOVÝ KVĚT YSL
LEVANDULE YSL
VANILKA YSL
YSL

FLAKON

Libre Eau de Toilette proměnila charakteristický tvar Libre. Flakon je nyní vzdušnější a plný lehkosti. Tento tvar navíc lépe ukazuje nový zlatorůžový odstín vůně v  celé jeho svůdné kráse. V kontrastu s vertikálním charakterem flakonu stojí nadměrné horizontální logo Cassandre, které září jako šperk na nahé kůži.

YSL

JEMNÁ, IKONICKÁ NEBO INTENZIVNÍ?

Vyberte si vůni z řady Libre, která vám nejvíce sedí. Bude to nová svěží Libre Eau de Toilette, klasická Libre Eau de Parfum anebo intenzivní Libre Intense? Každá je jiná, ale všechny jsou pro odvážnou a nezávislou ženu.