background image
Vyhledat obchod

Moje pleť, má pravidla s analýzou pleti online u Marionnaud


Chcete režim péče o pleť, který by byl přesně pro vás? Nebo toužíte proniknout hluboko do tajů své pleti? Pokud ano, máme v Marionnaud přesně to, co potřebujete, náš nástroj Analýza pleti online, který Vám zabere jen pár minut plus selfie!

Najděte si svůj dokonalý postup pro pokožkInovativní nástroj Analýza pleti online Vám pomůže rozklíčovat individuální potřeby Vaší pleti a rychle vytvořit vlastní režim péče o pleť, efektivní a snadno proveditelný s použitím vysoce účinných vybraných produktů zaměřených na konkrétní řešení péče o vaši pleť.

Používání inovativních kosmetických technologií Vám může pomoci stát se odborníkem v tom, jak si zachovat krásu své pleti. Krása této online konzultace tkví v tom, že celý postup je bezkontaktní a můžete jej absolvovat s okamžitým výsledkem z pohodlí svého domova.

Jak to fungujeNáš test analýzy pleti online můžete vyplnit v pouhých 5 krocích, koneckonců chytrý režim péče o pleť začíná chytrou konzultací! Postup vás provede řadou kroků s otázkami, s jejichž pomocí zjistíte, jak můžete co nejlépe pečovat o svou pleť.

Test začíná dotazem na Váš věk, pohlaví a lokalitu. Každý tento faktor může zásadně přispívat k tomu, jak Vaše pleť vypadá, jak ji vnímáte a které produkty budou nejvhodnější pro Váš režim.

Nástroj Analýza pleti online bude potřebovat o Vaší pleti více informací. Jak ji vnímáte? Je suchá? Nebo máte možná mastnou pleť? Co třeba nějaké potíže s pletí? Podívejte se do zrcadla a vyberte vše, co se Vaší pleti týká. Možná si všimnete vějířků vrásek? Nebo se Vám stává, že máte na pleti zarudlá místa nebo oteklé oči? Čím více informací poskytnete analyzátoru, tím lepší bude Váš osobní režim!

Dále se připravte na úsměv, neboť nástroj bude potřebovat, abyste buďto načetl/a selfie nebo pořídil/a svůj snímek v reálném čase k analýze. To nástroji umožní provést online diagnostiku stavu pleti za pár chvil!

Pak bude hloubková analýza Vaší pokožky hotová a můžete si ji prohlédnout. Uvidíte podrobnější přehled oblastí Vaší pleti, které tento kosmetický nástroj zjistil jako místa, která vyžadují zvýšenou pozornost. Může to být struktura vaší pleti, tmavé kruhy nebo vznik jemných či hlubších vrásek.

Výsledky

Jako doplněk k tomuto komplexnímu přehledu o Vaší pleti vygeneruje nástroj Analýza pleti online Váš každodenní plán péče o pleť s použitím vysoce účinné kosmetiky z řady luxusních značek nabízených společností Marionnaud. Objevte výkonný čisticí přípravek, který bude nejvhodnější pro typ Vaší pleti; séra určená na konkrétní problematická místa zjištěná nástrojem; hydratační přípravky, které nejlépe prospějí vaší pleti a mnoho dalších.

Jste připraven

Jste připraven/a odhalit vědecké poznatky pro základ Vaší péče o pleť pomocí nástroje Marionnaud Analýza pleti online?

Zahájit Analýzu
Zahájit Analýzu