background image
Vyhledat obchod

MARIONNAUD ONLINE SLUŽBY

Péče o vás je naším posláním a chceme vás co nejvíce hýčkat. Tak, aby každý nákup v Marionnaud byl krásným zážitkem. Připravili jsme pro vás proto mnoho služeb, které vám nákupy u nás usnadní a zpříjemní.

Nejste si jisti VÝBĚREM produktu?

Využijte možnosti online živé konzultace s našimi vybranými beauty konzultantkami. Online vám přímo z prodejny poradí s výberem zboží, na kamere vám je rovnou mohou ukázat a predstavit. A nebojte se, vy vidíte nás, ale my vás ne. Z vaší strany se prenáší pouze zvuk a vaše soukromí není nijak narušeno. Služba je dostupná od pondelí do pátku 9 – 17 hod.

OBJEVTE

CO KDYŽ ZMĚNÍM NÁZOR?

Den po doručení obejdnávky nebo zakoupení zboží začíná běžet lhůta 30 dní, během nichž můžete odstoupit od smlouvy a produkt vrátit, za předpokladu, že nebyl otevřen, ani použit a obal zůstal neporušen.

OBJEVTE

Online analýza pleti

Vybíráte produkt pro péči o pleť a nejste si jistí? Využijte náš online nástroj, který po zadání několika základních informací o vás detailně vyhodnotí potřeby vaší pleti. A rovnou vám doporučí konkrétní produkty, které si jedním kliknutím můžete rovnou objednat.

OBJEVTE

Nechcete platit za dopravu?

Při objednávce přesahující částku 690 Kč vám doručíme váš nákup zdarma. Možnost vyzvednutí v prodejně je pro vás zadarmo vždy

OBJEVTE

Dárkové balení

Jak na našich prodejnách, tak i v e-shopu vám váš nákup rádi a zdarma krásně zabalíme. Nemusíte si tak dělat starosti s balením.

OBJEVTE