background image
Vyhledat obchod

ZPŮSOBY DOPRAVY

MOŽNOSTI DOPRAVY Dodací lhůta ? CENA DOPRAVY
NÁKUP DO

<690 Kč
NÁKUP NAD

> 690 Kč
ČESKÁ POŠTA
ČESKÁ POŠTA
2-3 DNY Balík do ruky
89 Kč
Zdarma
dpd
dpd
2-3 DNY 94 Kč Zdarma
KOSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ
OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ
1-2 DNY Zdarma Zdarma
ČESKÁ POŠTA

ČESKÁ POŠTA

Balík do ruky 89 Kč
Doprava

zdarma

nad 690 Kč
2-3 DNY

dpd

dpd

94 Kč
Doprava

zdarma

nad 690 Kč
2-3 DNY

KOSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ

KOSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ

ZDARMA

1-2 DNY

Versand mit Post


NECHTE SI SVOU OBJEDNÁVKU DORUČIT DO VAŠÍ OBLÍBENÉ PARFUMERIE V ČESKU

 
OBJEDNAT ONLINE
V nákupním košíku zvolte "Click & Collect", zadejte požadovanou pobočku a dokončete objednávku jako obvykle.
DORUČENÍ
Jakmile objednávka opustí náš sklad, obdržíte e-mail s potvrzením o odeslání. Doručení obvykle probíhá následující pracovní den.
VYZVEDNUTÍ
Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí, obdržíte e-mailovou zprávu. K vyzvednutí Vám stačí číslo objednávky.

PŘEPRAVA

 
Produkty prodávané na stránkách Marionnaud.cz budou doručeny v rámci České republiky způsobem a přepravcem, který si zákazník zvolí v objednávce. Objednávky z Marionnaud.cz jsou zasílány výhradně v rámci České republiky.


 

PODMÍNKY DORUČENÍObjednávky jsou zpracovávány a expedovány od pondělí do pátku. Doba doručení se pohybuje obvykle od 2 do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky prodávajícím. Doba doručení závisí na momentální dostupnosti zboží. V okamžiku expedice objednávky je zákazník informován emailem o způsobu a lhůtě dodání zásilky. Všechny Marionnaud produkty jsou zasílané nové, v původním balení od výrobce. Produkty jsou zabezpečené během celé doby přepravy zásilky. Doporučujeme proto obal i obsah zásilky zkontrolovat v přítomnosti doručujícího. Společnost Marionnaud není zodpovědná za pozdní doručení nebo nedoručení zásilky z důvodů, které nemůže ovlivnit, jako: (živelné pohromy, stávky, nehody, nepokoje, vládní nařízení apod.) Zásilky jsou doručované na adresu uvedenou v objednávce jako doručovací. Prosíme zákazníky, aby se ujistili, že je adresa vyplněná v úplném a správném znění, aby se předešlo pozdnímu doručení zásilky nebo dodatečným nákladům.Nejste s nákupem spokojeni?
Žádný problém: zde najdete všechny informace o vrácení zboží
https://www.marionnaud.cz/vraceni_zbozi

livraison
V případě, že potřebujete další informace, kontaktujte prosím naší zákaznickou linku prostřednictvím telefonního čísla: 778 427 791 (linka je dostupná od pondělí do pátku 9:00 - 16:00) nebo napište e-mail na: info@marionnaud.cz