INFORMACE O ZÁSILKÁCH

PŘEPRAVA

Produkty prodávané na stránkách Marionnaud.cz budou doručeny v rámci České republiky způsobem a přepravcem, který si zákazník zvolí v objednávce. Objednávky z Marionnaud.cz jsou zasílány výhradně v rámci České republiky.

PODMÍNKY DORUČENÍ

Objednávky jsou zpracovávány a expedovány od pondělí do pátku. Doba doručení se pohybuje obvykle od 2 do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky prodávajícím. Doba doručení závisí na momentální dostupnosti zboží.

V okamžiku expedice objednávky je zákazník informován emailem o způsobu a lhůtě dodání zásilky.

Všechny Marionnaud produkty jsou zasílané nové, v původním balení od výrobce.

Produkty jsou zabezpečené během celé doby přepravy zásilky. Doporučujeme proto obal i obsah zásilky zkontrolovat v přítomnosti doručujícího.

Společnost Marionnaud není zodpovědná za pozdní doručení nebo nedoručení zásilky z důvodů, které nemůže ovlivnit, jako: (živelné pohromy, stávky, nehody, nepokoje, vládní nařízení apod.) Zásilky jsou doručované na adresu uvedenou v objednávce jako doručovací. Prosíme zákazníky, aby se ujistili, že je adresa vyplněná v úplném a správném znění, aby se předešlo pozdnímu doručení zásilky nebo dodatečným nákladům.

MOŽNOSTI DOPRAVY

Česká pošta:

  • Balík do ruky 89 Kč

  • Balík na poštu 89 Kč

  • Zdarma při nákupu nad 690 Kč

DPD: 94 Kč

  • Zdarma při nákupu nad 690 Kč

SPEEDY KURÝR Praha: 120 Kč

  • Doručení po Praze ještě v den objednání při objednávce od pondělí do pátku, do 12:00. Službu je možné využít pouze při platbě předem.