Pravidla pro vracení zboží

 

CO KDYŽ ZMĚNÍM NÁZOR?

Po doručení objednávky běží lhůta 30 dnů, během nichž můžete zrušit svou smlouvu a vrátit výrobek, za předpokladu, že nebyl otevřen ani použit a že originální obal zůstal neporušený.

Informujte Marionnaud během této lhůty, že chcete využít svého práva odstoupit od smlouvy, vyplněním následujícího formuláře.

Vracená zásilka musí být doručena spolu s potvrzením o doručení a plně zaplaceným poštovným. Marionnaud vrátí zaplacenou částku na účet, uvedený v dokumentu Odstoupení od smlouvy, s výjimkou poštovného zaplaceného za vrácení zboží. Marionnaud nepřijímá vracené zásilky s neuhrazeným poštovným.

Nenesete odpovědnost za žádné náklady způsobené vrácením vadného zboží nebo doručení jiného zboží než toho, které jste uvedli ve své objednávce. V těchto případech Marionnaud uhradí i náklady na poštovné, které jste vynaložili.

V případě, že jste uskutečnili nákup v některé z našich kamenných parfumerií, platí pro Vás stejná lhůta 30 dnů na vrácení. Částka Vám bude vrácena na dárkovou kartu Marionnaud.