background image
Vyhledat obchod

den otcu

Ukažte o letošním Dni otců svému tatínkovi, jak velice ho milujete, vážíte si ho, a překvapte ho speciálním dárkem. Vyberte si z naší široké řady produktů pro muže, které se dokonale hodí jako dárky ke Dni otců.

Pro táty, kteří byli po celá léta nablízku, aby poskytli cenné rady (a bezplatnou taxislužbu), je naše luxusní řada nejprodávanějších parfémů ideálním způsobem, jak jim poděkovat.

Sháníte-li dárek za své děti nebo pro nastávajícího tatínka, jehož čekají rodičovské radosti, inspirujte se výběrem produktů tělové a koupelové kosmetiky, které si poskytnou chvíle oddychu a relaxace. Vážně neuvěří, jaké má štěstí!

Máte ve svém životě muže, který byl pro vás vždy jako otec? Ukažte, jak si ho vážíte, a otevřte mu bránu do světa pleťové kosmetiky. V naší kolekci dárků ke Dni otců najdete vše, od přípravků čisticích po hydratační, obličejové masky a peelingy - bude v úžasu nad tím, co až dosud postrádal. Nebo, je-li již nadšeným znalcem vybrané kosmetiky, je ideální čas zásobit jeho koupelnovou skříňku.

Nenechávejte letos možnost potěšit svého tatínka na poslední chvíli. Marionnaud je nejlepší místo pro výběr jedinečných dárků, díky kterým se bude každý tatínek cítit jako v bavlnce. Vždyť si to také rozhodně zaslouží.

Nakoupit