background image
Vyhledat obchod

Green Beauty

Nakupujte v Marionnaud přírodní kosmetiku a udržitelné značky. Zde můžete objevovat must-have produkty uvědomělých značek, šetrných k přírodě, veganskou kosmetiku a znovu plnitelné flakony. Na jednom místě najdete luxusní přírodní péči o tělo, pleť, samozřejmě i dekorativní kosmetiku a mnoho dalšího!

Přírodní kosmetika

IMAGE2

Protože si mnoho milovníků krásy stále více uvědomuje, co používají na obličej, tělo a vlasy, Marionnaud s potěšením nabízí řadu přírodní kosmetiky, která je šetrnější jak k vaší pleti, tak i k planetě. Objevte nezbytnosti péče o pleť, make-up, péče o tělo a jemnou vlasovou péči, včetně přírodních šamponů a kondicionérů.

Veganská kosmetika

IMAGE2

Díky vzrušujícímu výběru z Marionnaud nebylo nikdy snazší upravit svoje beauty rituály. Nakupujte přírodní péči o pleť, dekorativní kosmetiku, krásné veganské parfémy či péči o vlasy bez přísad živočišného původu.

Znovu doplnitelné produkty

IMAGE1

Vynikajícím krokem, jak začít měnit svůj beauty rituál k udržitelnějšímu způsobu života, je používat více znovu plnitelných produktů. . Objevte „věčné produkty“ - inovativní znovu plnitelné lahvičky na parfémy, doplňovací systémy dekorativní kosmetiky a péče o pleť, navržené tak, aby je bylo možné znovu a znovu použít.

Marionnaud Green

IMAGE3

Zažijte krásu bez kompromisů s naší řadou Marionnaud Green. Každý produkt, od péče o pleť až po péči o tělo, je vytvořen s minimálně 90 % ingrediencí přírodního původu, takže se můžete ponořit do nové vlny přírodní kosmetiky. Objevte sortiment, který staví vaši pleť a životní prostředí na první místo, exkluzivně v Marionnaud

Recyklovatelné

IMAGE2

Další ekologičtější variantou, která pomůže zefektivnit udržitelnost, jsou produkty v recyklovatelných obalech. Shromáždili jsme nejlepší recyklovatelné produkty dostupné v Marionnaud, s klidem v duši je můžete začlenit do své každodenní kosmetické rutiny.