Informace o produktu

Dlouhodržící tekuté oční stíny


 

Ombre Éclat Liquide jsou dlouhodržící tekuté oční stíny. Dodávají na oční víčka ultra zářivý barevný závoj a zároveň poskytují pocit svěžesti a lehkosti. Oční víčka jsou viditelně vyhlazená.
Jejich složení nabízí absolutní pohodlí po celý den a neusazuje se v záhybech očních víček. Zahalují oči rozzářenou aureolou a umožňují velmi jemné nebo intenzivnější líčení podle vašich přání.
Cestovní balení, stejně jako precizní a měkký aplikátor, umožňují snadnou a ultrasmyslovou aplikaci.
Šest odstínů se saténovým a třpytivým povrchem se vzájemně doplňují a lze je snadno nanášet na sebe pro vytvoření make-upu šitého na míru.

 

Model

 

Tipy na aplikaci
Naneste produkt na oční víčka pomocí aplikátoru a rozetřete prstem nebo štětečkem. Nečekejte, až produkt zaschne, abyste dosáhli požadovaného efektu této textury a pracujte, dokud je ještě vlhká. Používejte samostatně nebo smíchejte s jinými odstíny.

 

 
#

Kombinace s

#

Phyto-Sourcil Design N°4 Moka
Automatická tužka na obočí 3 v 1

Objevit

 

 

#

Phyto-Rouge Shine
Hydratační rtěnka s leskem

Objevit

Složení produktu

Odstíny 1, 3, 4 a 5 :
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SILICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, BUTYLENE GLYCOL, ACRYLATES COPOLYMER, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TIN OXIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, May contain [+/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77499)]. IL#1AOdstín 2 :
AQUA/WATER/EAU, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, GLYCERIN, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, ACRYLATES COPOLYMER, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TIN OXIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, May contain [+/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77499)]. IL#1AOdstín 6 :
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SILICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, BUTYLENE GLYCOL, ACRYLATES COPOLYMER, CALCIUM ALUMINUM, BOROSILICATE, ALUMINA, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TIN OXIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, May contain [+/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77499), MICA, FERRIC FERROCYANIDE (CI 77510)]. IL#1A

Seznamy složek obsažené ve složení produktů Sisley a Hair Rituel by Sisley jsou pravidelně aktualizovány. Před použitím produktu si přečtěte seznam složek na obalu.