Informace o produktu

SISLEY LE PHYTO-GLOSS - Intenzivní lesk na rty

Kombinace nového lesku a ultra smyslové pečující receptury pro vyplněné a vyhlazené rty.

Le Phyto-Gloss
, skutečná hydratační infuze a nepřetržitá výživa, zdobí rty extrémním leskem. 

Jádrem receptury je komplex „Hydrobooster“, složený z kyseliny hyaluronové a konjac glucomannan, který vyplňuje a vyhlazuje rty.

Jeho zahalující povrchová textura není ani mastná ani lepkavá: ultra krémová, dokonale se přizpůsobí rtům a zahalí je jemným a hedvábným filmem pro lehce návykový a uklidňující pocit. Pokaždé, když sešpulíte rty, je pocit reaktivován, aby byl zajištěn absolutní komfort.

Rty jsou ozdobeny zářivým a rozjasňujícím závojem barvy, vybírejte a udělejte si sbírku podle své fantazie. K dostání ve 2 typech povrchových úprav, třpytivých nebo lesklých, jsou obohaceny o ultra čistou perleť pro jemné, intenzivní nebo zářivé odstíny ...

Aktivní ingredience:
✓komplex „Hydrobooster“ složený z kyseliny hyaluronové a konjac glucomannan: pleti okamžitě poskytuje vodu a udržuje ji hydratovanou, kypří a vyhlazuje
✓ makadamový olej: zjemňuje, vyhlazuje a poskytuje pohodlí
✓ bambucký olej: vyživuje, opravuje
✓ vitamin E acetát: chrání rty před oxidačním stresem

Výsledek:
Rty jsou okamžitě hydratované, kypré a vyhlazené. Pokud se lesk opakovaně aplikuje, rty jsou pak měkké, pružné a vyživené. Jsou také chráněny před poškozením z vnějšího prostředí.Aplikace:
Lesk naneste vysoce precizním aplikátorem, který dokonale obejme tvar rtů.

Při použití samostatně poskytuje Le Phyto-Gloss vynikající lesk a zároveň zbarví rty do jemného závoje. 

S konturovací tužkou na rty vykouzlíte objemnější účinek a baculatější rty. Chcete-li dosáhnout intenzivnějšího výsledku, aplikujte lesk na rtěnku pro svěží a lesklý "lakovaný" efekt.