Online only -33%* při nákupu nad 1990 Kč
Akce platí v termínu 18.5.2026-24.5.2026. Nelze ji kombinovat s jinými cenovými nabídkami nebo slevami. Neplatí na Dior.
NAKUPOVAT
Vyhledat obchodVáš DárekApp
  £0.00 Můj košík 0

    EXPLORER EXTREME

    Sprchový gel

    Číslo produktu 00058992
    17 věrnostních bodů Děkujeme za nákup!
    Včetně DPH bez ceny za dopravu
    Cena Cena   876,00 Kč 584,00 Kč / 100 ml [cs_CZ] each 584,00 Kč / 100 ml
    584,00 Kč / 100 ml
    Včetně DPH bez ceny za dopravu
     
    00058992

     

    Online Only 33% sleva nad 1990 Kč
    Sprchový gel
    Sprchový gel EXPLORER EXTREME 150 ML
    Cena Cena   876,00 Kč [cs_CZ] each
     
    Bílá osuška k nákupu vůně Montblanc o velikosti 50 ml nebo větší.
    Nabídka platí do vydání zásob dárků.

    Popis

    Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzivní pánská vůně, která navazuje na originální parfémovanou vodu Montblanc Explorer. Nová verze přináší vyšší koncentraci a silnější výdrž, což z ní činí ideální parfém pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni.

    Hlavní složkou je svěží a energizující bergamot, který vůni dodává jiskru a živost. V srdci se objevují tóny pačuli a vetiveru, které vůni dodávají dřevitý a mužný charakter. Základ tvoří akord ambry a kůže, které celé kompozici dodávají hřejivost, hloubku a elegantní zakončení. Inspirací pro tuto vůni jsou extrémní přírodní prostředí, jako jsou skalní kaňony a pouště. Explorer Extreme je určen pro muže, kteří se nebojí výzev a chtějí vystoupit z každodennosti – pro moderní dobrodruhy s odvahou a charakterem.

    Hlava: Bergamot
    Srdce: Pačuli, Vetiver
    Základ: Ambra, Kůže

    Číslo produktu 00058992

    Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Parfum (Fragrance), Cocamidopropyl Betaine, Peg-150 Distearate, Ppg-26, Buteth-26, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Linalool, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Citronellol, Coumarin, Limonene, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone.