Informace o produktu

GUCCI BLOOM EAU DE PARFUM

Přestavujeme vám Gucci Bloom – odvážnou vůni, která vás přenese do obrovské zahrady plné různých druhů květin a rostlin a oslavující autenticitu, vitalitu a různorodost žen.

Tato vůně namíchaná mistrem parfémů Albertem Morillasem podle pokynů Alessandra Micheleho je vytvořena tak, aby rozkvétala podobně, jako její název. Nádech přírodní tuberózy a jasmínových listů zanechává na pokožce bohatou květinovou vůni. Hranoplod indický, rostlina měnící barvu při kvetení, naplňuje zakončení vůně prašnými květinovými tóny.

KAMPAŇ

První dámská vůně navržená Alessandrem Michelem je přivedena k životu prostřednictvím kampaně s Dakotou Johnson, Hari Nef a Petrou Collins v hlavních rolích. Tanec, procházky a radost ze svobody a vitality: toto trio ztělesňuje vitalitu nové Gucciho vůně Gucci Bloom. Film Glena Luchforda zachycuje rovněž proměnlivý charakter bohaté květinové vůně: jak se procházka po městě promění v toulku barevnou a pestrou zahradou plnou vzkvétajících květin a rostlin.

#

DESIGN

Klasická pudrově růžová barva pokrývá čtvercový flakon opatřený štítkem Gucci s černým rámečkem. Krabička je zevnitř i zvenku pokrytá Herbariem – červeným a bílým potiskem s listy, třešňovými větvičkami a květinami typu Toile De Jouy nacházejícím se v černém rámečku.