Informace o produktu

ROCHAS GIRL BLOOMING Toaletní voda pro ženy

Nová limitovaná edice line GIRL.

Esence moderní, pozitivní ženskosti, 100% toaletní voda, kterou můžete nosit, abyste byli šťastnější vy i ostatní a zároveň byli šetrnější k planetě.

GIRL BLOOMING zůstává v původní rodině citrusově-dřevitých květin, ale vyniká propracovanou kompozicí: oslavnou květinovou kyticí se svěžími ovocnými nádechy, kterou zkomponoval Paul Guerlain, parfumér IFF.

Tato veganská toaletní voda z 90 % přírodního původu, která je ódou na přírodu a radost ze života, je obdařena schopností probouzet smysly a jiskřit radostí. Složení, které obsahuje obrovskou dávku neroli! Neroli je vzácná, čistá, 100% přírodní složka, získávaná zodpovědně s plnou sledovatelností.

I když tato limitovaná edice jde ve stopách sloganu SPRAY GOOD - FEEL GOOD (dodržen!) jako její starší sestra, design GIRL BLOOMING udává tón! Něžná zelená barva obalu a lahvičky rozkvétá jemnými bílými květy, který zanechává silný dojem a slibuje paletu pozitivních pocitů: květinovost, zářivost, štěstí!

Základní složení: veganské a z 90 % přírodního původu, splňuje přísné požadavky. Stejně jako první vůně si i tato limitovaná edice dovoluje odmítnout sebemenší přídavek barviv, stabilizátorů, UV filtrů, BHT a benzylsalicylátu. Raději se soustředí na to, co se počítá: 40% koncentrát vůně získaný přírodním způsobem, 99,9% přírodní alkohol z červené řepy z geneticky nemodifikovaných zdrojů, který je z 94 % biologicky odbouratelný, a čistou, 100% přírodní vodu. To je vše!

Eco-friendly design: proč měnit vítěznou kombinaci? Tato přírodu nezatěžující kartonová krabice s certifikátem FSC je sledovatelná, potištěná hydro inkoustem a vždy šetrná k životnímu prostředí.

Flakon uvnitř je vyroben z recyklovaného skla, z toho 40% z domácího skleněného odpadu. Má stejný čistý nátěr na vodní bázi a uzávěr z recyklovaného plastu. A to vše je vyrobeno ve Francii! Skutečný dopad: protože pokud jde o životní prostředí, neexistuje plán B! Výroba flakonu má o 9 % menší uhlíkovou stopu a o 12 % nižší spotřebu vody. Její povrchová úprava jí zajišťuje neutrální uhlíkovou stopu a potisk barvami vyrobenými a pocházejícími z Francie šetří 50 % energie.