Informace o produktu

HERMÉS TERRE D'HERMES EAU GIVRÉE Parfémovaná voda pro muže

Terre d'Hermès Eau Givrée, teplo ledu.
Nová parfémová voda, která je svěží a intenzivní zároveň.

Parfém Terre d'Hermès Eau Givrée vytvořila Christine Nagel, parfémářka Hermès, a spojuje v sobě energičnost citronu a ostrou svěžest jalovce se silou timutského pepře. Nápadný pocit ledového dechu se snoubí s velkorysostí minerálních a dřevitých tónů typických pro Terre d'Hermès.

Fakon je plnitelný, odolný a kombinuje sklo a hliník, dva plně recyklovatelné materiály. Je štíhlý a zářivý, jako by byl vytesán z ledu. Matné sklo a kartáčovaný hliník evokují představu mrazu pokrývajícího zemi. V základu je písmeno H jemným odkazem na genealogii předmětu, který se stal kultem.

Terre d'Hermès Eau Givrée objevuje nové území, kde se setkává svěžest a síla.

"Závoj mrazu zúrodňuje zemi a povznáší ji novou, osvěžující silou," Christine Nagel, kreativní ředitelka vůní Hermès.

Terre d'Hermès Eau Givrée v sobě skrývá dva protiklady, vzrušení a sílu. V parfémované vodě se snoubí energičnost citronu, pronikavá svěžest jalovcových bobulí a síla timutského pepře.

Kolekce Terre d'Hermès vypráví o vztahu člověka k zemi, o jeho pokorném a harmonickém dialogu s přírodou a živly.

Složení produktu

ALCOHOL,PARFUM (FRAGRANCE),AQUA (WATER),DIPROPYLENE GLYCOL,LIMONENE,ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,BHT,HYDROXYCITRONELLAL,CITRONELLOL,HEXYL CINNAMAL,CITRAL,LINALOOL,ETHYLHEXYL SALICYLATE,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,GERANIOL,EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOSS) EXTRACT,BENZYL BENZOATE,FARNESOL.