Informace o produktu

 

HERO KAMPAŇ

HERO ztělesňuje svobodu, transformaci a nového mužského ducha. Silný, atletický a magnetický muž a kůň se spojili v živé moře a podnítili přeměnu v bájného tvora. První vůně Riccarda Tisci pro Burberry, nový mužský duch, zkoumá zvyklosti a dualitu, rozpor a sílu zvířecí říše.

 

 


KRÁSA PŘÍRODY

 

#
#
#


NOVÝ MODERNÍ HERO


Tajemný a dobrodružný Adam Driver ztělesňuje ducha HERO jednoduchostí, ve které zahrnuje dualitu: sílu a jemnost, výkon a soucit, atletiku a kreativitu.

 

 

HERO VŮNĚ

Okouzlující svazek síly a svěžesti, který podtrhuje dualitu moci a citlivosti moderního člověka.

 

 


OLFAKTIVNÍ TÓNY

 

#
#
#

Svěží, zářivá a odvážná vůně je rozjasněna jiskřivým bergamotem a povzbuzena jalovcem a černým pepřem. Jalovec, tradiční britská přísada na paletě voňavkáře, přináší vůni zářivou svěžest a je prohloubena trojicí teplých olejů z cedrového dřeva ze tří odlišných pohoří; z Apalačských hor ve Virginii, z afrického pohoří Atlas a asijského Himálaje.

 
HERO FLAKON

Nové moderní pojetí vůně Burberry od Riccarda Tisciho – poprvé s vyraženým monogramem TB. Pevný a moderní, stejně jako vůně, kterou obsahuje. Jeho hranatý tvar je abstraktní vyjádření koňského kopyta a je ozdoben zabroušeným zakřiveným logem Burberry.

#
#
#
#

Složení produktu

ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, CITRAL, EUGENOL, ALCOHOL, TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, GERANIOL, EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOSS) EXTRACT, DISODIUM EDTA, BHT, FD&C RED NO. 4 (CI 14700), EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140).