Informace o produktu

MITOMO TEA TREE Pleťová maska

Tato kouzelná maska ​​na obličej je vyrobena produktem Tea Tree. Tea Tree olej je známý pro své lokální antiseptické a protiplísňové ošetření nebo účinky na snížení infekce. Má také antibiotické vlastnosti, pomáhá proti chorobám, jako jsou kožní infekce, vyrážky, popáleniny a mnoho dalších.

Tento produkt se vyznačuje jedinečnou technologií, která poskytuje intenzivní, okamžitý a nepřetržitý pocit hydratace vaší citlivé pleti. Jakmile se vstřebá, neustále nasycuje pokožku zevnitř a trvale obnovuje její ideální úroveň vlhkosti.

Ve srovnání s mnoha jinými pleťovými maskami na trhu můžete s pleťovou maskou Mitomo okamžitě pocítit rozdíl, když ji použijete pouze jednou. Když si na obličej nanesete naši masku, všimnete si, že vaše unavená pokožka se stane mnohem elastickou, čistou, mladší a zbaví vaši pokožku stresu. Použitím naší vysoce kvalitní masky maximalizujete absorbční sílu vysoce koncentrovaných aktivních složek do pokožky.

Japonci jsou známí svým závazkem ke zdravému životnímu stylu a zvláštním zaměřením na přírodní potraviny a kosmetické produkty. Japonští kosmetici díky intenzivnímu výzkumu odhalili tajemství krásy japonských žen a jejich tajemství mládí.

Složení produktu

Aqua,Glycerin,Butylene Glycol,Dipropylene Glycol,Phenoxyethanol,Chlorphenesin, Allantoin,Carbomer,Panthenol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine,Melaleuca Alternifolia (Tea Tree), Extract,Disodium EDTA,Aloe Barbadensis Leaf Extract, Boswellia Serrata Gum extract, Fragrance,Sodium Hyaluronate,Sodium Polyacrylate