Informace o produktu

MITOMO TEA TREE Pleťová maska

Tato úžasná maska ​​je vyrobena z produktů z rýžových kvasnic. Rýžové droždí se používá jako přírodní surovina pro kosmetiku. Rýžový enzym má řadu dobrých živin, jako je rýžový protein, SOD, β-glukan, vitamín B a tak dále. Produkt využívá jedinečnou technologii, která poskytuje silnou, okamžitou a nepřetržitou hydrataci citlivé pleti. Jakmile se vstřebá, bude nepřetržitě saturovat vaši pokožku zevnitř a trvale obnovovat její ideální obsah vlhkosti.

Ve srovnání s mnoha jinými maskami na trhu můžete při použití masky Sanyou okamžitě pocítit rozdíl při jediném použití. Když si naši masku nanesete na obličej, zjistíte, že vaše unavená pleť se stává pružnější, jasnější a mladší a snižuje tlak vaší pleti.

Použitím naší prémiové masky maximalizujete absorpční kapacitu vysoce koncentrovaných aktivních složek do pokožky. Japonci jsou známí svým závazkem ke zdravému životnímu stylu a zvláštní pozorností k přírodním potravinám a kosmetice.

Po hloubkovém výzkumu japonští odborníci odhalily tajemství krásy japonských žen a tajemství jejich mládí.

Složení produktu

Aqua,Glycerin,Butylene Glycol,Dipropylene Glycol,Phenoxyethanol,Chlorphenesin, Allantoin,Carbomer,Panthenol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Triethanolamine,Oryza Sativa (Rice) Extract,Disodium EDTA,Aloe Barbadensis Leaf Extract,Boswellia Serrata Gum extract,Fragrance,Sodium Hyaluronate,Sodium Polyacrylate