Informace o produktu

SISLEY SUPER SOIN SOLAIRE FACIAL SUN CARE 30 SPF - Krém s vysokým stupněm ochrany

Péče o pleť při slunění, která chrání její mladistvý vzhled.


Poskytuje pleti ideální ochranu proti UVA a UVB záření při prvním opalování. Je určen také pro osoby, které mají světlou pleť nebo pokožku citlivou na slunce, a proto potřebují vysoký stupeň ochrany.

Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 30 s vysokým stupněm ochrany pečuje o zachování mladistvého vzhledu pleti při slunění, pomáhá udržet sluneční kapitál pokožky a chránit ji před stárnutím způsobeným slunečním zářením.

– Působí proti volným radikálům - díky kombinaci aktivních látek (vitamin E acetát a extrakt z alpské protěže), které pomáhají chránit pokožku před oxidativním stresem, což je základní příčina stárnutí pleti.
– Buněčná ochrana - Ochrana integrity buněk je nezbytná pro jejich obnovu. Díky svému ochrannému účinku pomáhá extrakt z alpské protěže v kombinaci se slunečními filtry bránit buňky před škodlivými vlivy UV záření.
– Cílené působení na funkci kožní bariéry - extrakt z alpské protěže a olej z kamélie posilují funkci kožní bariéry a umožňují tak, aby pleť měla optimální úroveň hydratace, a zaručují větší odolnost pleti proti poškození, které působí životní prostředí.
– Hydratační a vyživující receptura - Sluneční paprsky mohou poškodit hydrolipidový film pokožky, což vede k dehydrataci a vysušení. Máslo karité, olej z kamélie a mangový extrakt pomáhají při obnovení plnosti pleti a její hydratace.

Tekutý, hedvábný a nemastný krém zanechává pleť vláčnou. Nevyběluje pleť. Odolný proti vodě. Nekomedogenní (nezpůsobuje komedomy). Přirozená vůně a esenciální oleje ze šalvěje a majoránky.
*Pomáhá při ochraně pokožky před stárnutím způsobeným slunečním zářením (vrásky, tmavé skvrny, dehydratace a ztráta pevnosti)

Výsledek:
Přípravek Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 30 pomáhá účinně chránit pokožku před slunečními paprsky. Pleť je okamžitě hydratovaná, vyživená a chráněná před dehydratací. Pleť je krásnější, opálení je zářivé a dlouho vydrží. Jemné vrásky v důsledku dehydratace jsou méně viditelné a tmavé skvrny způsobené sluncem jsou minimální.

Aplikace:
Nanášejte přípravek Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 30 před sluněním, a to v dostatečném množství. Musí se opakovaně nanášet každé dvě hodiny. Nepřehánějte to s opalováním a rovněž se vyhýbejte opalování v době, kdy jsou sluneční paprsky nejsilnější. Nevystavujte kojence, batolata a malé děti přímému slunci.