Informace o produktu

SISLEY SUPER SOIN SOLAIRE FACIAL SUN CARE SPF50 - Opalovací krém na obličej

Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 50+ je produkt sluneční řady velmi vysokého stupně ochrany s aktivační složkou proti stárnutí, který pomáhá pleti uchovat si obranyschopnost proti slunečnímu záření a stárnutí způsobenému zářením. Dosahuje toho kombinací nejmodernějších UVA-UVB filtrů a velmi účinných aktivních ochranných ingrediencí. Působení proti volným radikálům dosažené kombinací aktivních složek (vitamín E acetát, extrakt z protěže alpské), které pomáhají chránit pleť před oxidativní zátěží, což je hlavní příčina stárnutí pleti působením světelného záření.
Cílené působení na funkci pleti jakožto bariéry proti vnějším vlivům: extrakt z protěže alpské a kaméliový olej pomáhají posílit funkci pleti jakožto bariéry proti vnějším vlivům, umožňují pleti udržet si optimální stupeň hydratace a zajišťují vyšší rezistenci pleti vůči škodlivému působení životního prostředí.
Hydratační a vyživující složky: sluneční paprsky mohou ničit hydrolipidickou vrstvu pleti, a způsobovat tím dehydrataci a suchost. Bambucké máslo, kaméliový olej a extrakt z manga pomáhají obnovit pružnost a vlhkost pleti.
Jemný a hebký nemastný krém, který se dobře vstřebává a dodává pleti matový vzhled matnou. Nezpůsobuje vybělení pleti, je voděodolný a je nekomedogenní. Je přirozeně ovoněn esenciálními oleji šalvěje a majoránky.

Použití: Naneste Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 50+ v dostatečném množství před pobytem na slunci. Znovu jej aplikujte každé dvě hodiny. Nevystavujte se slunci nadměrně a vyhněte se pobytu na slunci v hodinách, kdy je sluneční záření nejsilnější. Nevystavujte přímému slunci kojence a malé děti.

Obsah: 40 ml