PRŮVODCE DÁRKY PODLE KATEGORIÍ

DÁRKY, KTERÉ MILUJEME

TAKÉ SE VÁM MŮŽE LÍBIT...

INFORMACE O DODÁNÍ


Čekáte na Ježíška? Klikněte,
abyste zjistili další
informace o možnostech
vánočního dodání.


VANOCE

Připravte si nezapomenutelné Vánoce s malou pomocí od Marionnaud. Opět přicházejí chvíle, kdy začínáme přemýšlet o výzdobě, třpytu a vánočních dárcích! Toto období sváteční zábavy je již za dveřmi, proč si tedy s předstihem nezajistit dárky pro přátele a rodinu? Pokud jste již nyní bezradní, co darovat k Vánocům, pak jste přesně tam, kde máte být!

U Marionnaud jsou na Vás připraveni naši odborníci, kteří Vám pomohou kompletně vyřešit celé Vánoce originálními a promyšlenými vánočními dárky, z nichž bude nadšen každý vyznavač či vyznavačka zkrášlování, když je objeví na Štědrý večer pod vánočním stromkem. Ať sháníte vánoční dárky pro přátele, rodinu či kolegy v práci, u Marionnaud najdete vše, co souvisí s krásou, pod jednou střechou.

Náš sortiment makeupů je exploze nápadů na dárky vhodné pro kohokoli. Najdete zde produkty, s nimiž vytvoříte bezchybný podklad, nejmódnější barvy očních stínů, matné, lesklé i tekuté rtěnky a laky na nehty v trendy barvách, včetně všeho ostatního, od celé řady luxusních a exkluzivních značek. Pro Vaše blízké, jejichž životní vášní je šťastná, zdravá pokožka - proč je nepotěšit něčím z naší řady péče o pokožku? Objevujte hydratační přípravky, čisticí kosmetiku, obličejové masky, dárkové sady a další produkty pro každý typ pleti. Jestliže nakupujete pro vegana nebo milovníka přirozené krásy nebo pro osobu s citlivou, problematickou či suchou pletí - náš výběr produktů a značek vám Vaše vánoční nakupování usnadní.

Chcete záruku, že na Štědrý večer uvidíte radostné tváře? Ideální způsob, jak to zajistit, je darovat parfém! Prohlédněte si naši kolekci parfémů a vod po holení a najděte svým nejdražším novou vůni, kterou si zamilují. Když už jste tady, proč nevybrat i něco pro Vás? Koneckonců, také si zasloužíte nějakou radost! Nakupujete pro džentlmena? Pak přejděte do naší speciálně vedené pánské sekce. Najdete zde kosmetiku pro muže, která zajistí, aby jejich pleť vypadala svěže, jejich vousy čisté a upravené, a naše kolekce přípravků po holení nabízí něco pro každého.

Veselé Vánoce přeje Marionnaud!