Calvin Klein WOMEN

WOMEN neoznačuje jednu ženu, ale několik žen… Skupinu osobností, z nichž každá má svůj osobitý hlas. První vůně vytvořena Rafem Simonsem pro CALVIN KLEIN. Vůně hledá inspiraci v rozličné a pestré identitě moderní ženskosti. Kampaň CALVIN KLEIN WOMEN s výlučně ženským obsazením představuje legendární ženy několika generací a oslavuje hrdinky současné kultury.


Vůně


KVĚTINOVĚ – DŘEVITÁ

Světle růžová vůně spojuje sílu s křehkostí a svěžest s těžkou smyslností a opírá se o tři klíčové ingredience: něžné okvětní plátky pomerančového květu, svěží plody eukalyptu a aljašský cedr. CALVIN KLEIN WOMEN je hrou kontrastů, tak pestrých, jako osobnosti žen, které je inspirovaly.


Nakupte nyní!
Calvin Klein WOMEN

HLAVNÍ SLOŽKY

Calvin Klein WOMEN

3. Eukalyptus

Calvin Klein WOMEN

2. Pomerančový květ

Calvin Klein WOMEN

1. Aljašský cedr


KAMPAŇ


Lupita Nyong'o a Saoirse Ronan spolu vystupují v pozoruhodných portrétech nafocených Anne Collier. Společně upoutávají a zvou do vesmíru Calvin Klein.


NAŠE ŽENY


LUPITA NYONG’O

Lupita Nyong’o se nevěnuje jen herectví, ale zároveň vystupuje jako občanská aktivistka a bojuje za lidská práva. Absolutně se ztotožňuje s rolemi, aby se co nejvíce vcítila do postavy a přinesla tak novou úroveň emocí do svého hereckého výkonu - je vnímána jako jeden z největší talentů své doby.

Saoirse RONAN

Držitelka Zlatého glóbu a tří nominací na cenu Akademie. Mezi nejzářivější hvězdy Hollywoodu se Saoirse dostala díky síle svého projevu a neuvěřitelné schopnosti ztvárnit různorodé postavy, kterým vdechla život a opravdovost.

Calvin Klein WOMEN
Calvin Klein WOMEN
Calvin Klein WOMEN
Calvin Klein WOMEN