background image
Vyhledat obchod

Nekonečně vonící ekologické parfémy


Alien Goddess

Objevte božství: Alien Goddess

Jste připraveni na něco výjimečného? Značka MUGLER odhaluje svůj nejcharismatičtější a nejvytříbenější dámský parfém všech dob: Alien Goddess. Smyslná květová, orientální parfémovaná voda, jasně zářící vše pronikající intenzitou, šíří vůni perlivého italského bergamotu, příjemně potěší něžnými tóny kokosu a pohladí duši zklidňující bourbonskou vanilkou. Toto fascinující doplnění ikonické řady Alien pokračuje v záměru, který si značka MUGLER předsevzala, a kterým je zpřístupnit odpovědný luxus všem lidem. Díky tomu, že tato ušlechtilá vůně vznikla s využitím celé řady odpovědně získaných surovin a opakovaně plnitelný flakón je šetrný k životnímu prostředí, si mohou všichni, kteří používají Alien Goddess, tuto vůni do nekonečna vychutnávat a současně budou přátelští k naší planetě.

Group Mugler

Vaše věčná vůně

Uchvacující kreativita parfémových flakonů MUGLER nezná hranic, od oslnivého talismanu Alien Goddess inspirovaného slunečními paprsky po hvězdu propracovanou do mnoha blýskavých faset pro parfém Angel. A protože značka je jednou z prvních propagátorů udržitelného luxusu od roku 1992, nikdy se nemusíte se svou oblíbenou lahvičkou MUGLER rozloučit ani nemusíte zůstat bez své charismatické vůně, neboť všechny flakóny lze znovu naplnit doma nebo ve vybraných prodejnách.

Používáním unikátního systému náplní pro nekonečný požitek z parfému Alien Goddess snižujete používání plastu o 67 %, skla o 53 %, papíru o 32 % a kovu o 9 %. *

*Při použití 30 ml + 100 ml náplně namísto 4 x 30 ml

Doma nebo v prodejně: Doplňte svůj flakón

Darujte svému výjimečnému flakónu MUGLER druhý (nebo třetí či čtvrtý) život jeho doplněním v prodejně pomocí unikátní fontány MUGLER. Nebo si svou drahocennou lahvičku naplňte sami, můžete si objednat náplň, kterou vám doručí až domů.

Refillable Mugler

Jak na to: Doplnění doma

1. krok: Objednejte si lahvička s náplní online, bude doručena až ke dveřím vašeho domova
2. krok:Až náplň dorazí, sejměte uzávěr vašeho flakónu od parfému a vyjměte pumpičku
3. krok:Vezměte lahvičku s náplní a nalijte parfém do své kultovní lahvičky pomocí trychtýře
4. krok:Vraťte pumpičku do flakónu a poté nasaďte uzávěr

Jak na to: Doplnění v prodejně

1. krok: Dbejte, abyste svůj parfém MUGLER z flakónu vyčerpali skutečně do posledního střiku
2. krok: Prázdný flakón vezměte do nejbližší prodejny
3. krok:Poradce v prodejně vám flakón naplní
4. krok:S nově naplněným flakónem spěchejte domů a užívejte si vůně