Informace o produktu

LANCÔME CILS BOOSTER LASH SERUM - Pečující sérum na podporu růstu řas

Posilte a revitalizujte své řasy
pomocí Cils Booster Lash Revitalizing Serum od značky Lancôme. Sérum na řasy vám poskytne delší, hustší, a silněji vypadající řasy.

Stejně jako u namáhaných vlasů jsou naše řasy náchylné k poškození. Za pouhé čtyři týdny pomáhá Cils Booster Lash Revitalizing Serum obnovit hustotu a délku vašich řas. Značka Lancôme našla inspiraci ve vědě o vlasové péči a spojila 4 nejvíce koncentrované amino kyseliny. Tyto kyseliny jsou obsaženy i v našich vlasech, a proto přináší revitalizační účinky. Na základě těchto poznatků vytvořila značka Lancôme sérum, které revitalizuje řasy a dodává jim zdravější vzhled.

Sérum je vhodné pro každodenní používaní u všech typů řas včetně citlivých očí. Oftalmologicky testováno.

Aplikace:
1. Sérum na řasy aplikujeme na vyčištěnou oční oblast, podél linie řas, od kořene po špičku, dvakrát denně. 2. Nechte působit 1 minutu a vyčkejte 30 sekund, než začnete aplikovat oční make-up.
Pro tip: Pro ještě plnější řasy aplikujte Cils Booster XL Primer na řasy a následně vaší oblíbenou řasenku.

Na to abych hodnotila sérum je příliš brzy, to ukáže čas , ale jedno mohu říct už nyní , že nevadí mým citlivým očím a dou...

Na to abych hodnotila sérum je příliš brzy, to ukáže čas , ale jedno mohu říct už nyní , že nevadí mým citlivým očím a doufám , že budu spokojená.

08 Čer 2022